Vyhrajte milion za minutu!

Máš minutu - logo Foto: Máš minutu - logoFoto: Prima

„Máš minutu!“ je nový soutěžní formát, který můžete sledovat od 10. dubna 2011 každou neděli od 20.00 na Televizi Prima.

Jedná se o licenci úspěšného amerického originálu „Minute To Win It“, který vysílá televizní stanice NBC od loňského roku. Kromě USA slaví pořad úspěch v dalších šestnácti státech celého světa.

 

Moderátorskými tvářemi české verze v Televizi Prima je známé duo Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří soutěž doprovodí svým osobitým humorem.

 

Soutěž Máš minutu! je složená z disciplín, které si můžete vyzkoušet i doma. V každé z hodinových epizod soutěžící čelí deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Nejvyšší částkou, kterou si lze odnést, je 1 000 000 korun.

 

U některých úkolů k výhře dopomůže zručnost, u jiných rychlost, u dalších pevná ruka. U všech je limit pro splnění 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Na cestě za nejvyšší výhrou má však k dispozici tři „životy“.

 

Pokud se mu nepodaří splnit úkol v 60 vteřinách, ztratí „život“ a musí úkol opakovat znovu, dokud jej nedokončí úspěšně nebo dokud neztratí své tři „životy“. V ten moment je vyloučen. To, kde na stupnici výher ztratí svůj poslední život, určuje, kolik peněz si domů odnese.

reklama