Finalistka České Miss Gabriela Franková málem ukázala, co sama nechtěla

Modelka Gabriela Franková na módní show Foto: Modelka Gabriela Franková na módní showFoto: facebook

Modelka a finalistka České Miss s číslem 10 Gábina Franková předváděla na několika přehlídkách v rámci brňenského veletrhu módy a schytala samé „vychytávky“. Dostala o dvě čísla větší lodičky a navíc ukrutně zařízlé kalhoty.

„Rozhodně jsem neměla štěstí na boty. Všechny, které jsem dostala, byly o dvě velikosti větší, než mám já. V některých byla opravdu sranda jít, hlavně ve vysokých jehlových lodičkách. A pak jsem také dostala jedny, které šíleně klouzaly. Měla jsem, co dělat, abych se vůbec udržela na nohou,“ vyprávěla finalistka České Miss s číslem 10.

„Ale nejhorší byly kalhoty. Dostala jsem jedny, které byly do pasu a nedaly se víc stáhnout, takže jsem je měla hrozně zařízlé. Ostatní modelky se v zákulisí na můj účet dost pobavily,“ řekla nám modelka. „Celou dobu jsem se snažila na konci mola stavět bokem, aby to nebylo tak moc vidět,“ přiznala Gábina Franková.

Podívejte se, jak jí to na přehlídce slušelo:

Mohlo by vás zajímat

Článek

Modelka Gábina Franková, finalistka České Miss číslo 10 - Obrázek 3 Foto: facebook

Finalistka České Miss č. 10 Gabriela Franková: Předváděla diamanty za miliony

Gabriela Franková se věnuje modelingu už od sedmi let, kdy předváděla dětskou módu. Pak se ale vrhla na tanec a na divadlo a neměla na přehlídky už tolik času. Ve čtrnácti ...

Článek

Miss a alkohol Foto: Herminapress/Česká Miss

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Myslíte si, že finalistky České Miss pijí jen vodu? Omyl! Občas si dají čaj. Nebo rum? Jestli mají holky rády alkohol, to se dozvíte v našem videu.

reklama