Finalistka České Miss Tereza Skoumalová v ohrožení: Proč ji hlídá ochranka?

Seznamte se: Tohle je Tereza Skoumalová, finalistka České Miss č. 7  Foto: Seznamte se: Tohle je Tereza Skoumalová, finalistka České Miss č. 7 Foto: facebook

Modelka Tereza Skoumalová se pohybovala po Brně v obklopení bodyguardů, kteří ji ani na minutu nepustili z očí. Měla totiž na rukou hodinky v hodnotě pěti milionů.

“Na veletrhu módy jsem měla obrovské štěstí, protože si mě vybrali na přehlídku Luxury Style, kde jsem měla možnost předvádět nádherné šperky Bvlgari. Vzhledem k hodnotě šperků, které jsem měla na sobě, mě neustále hlídala ochranka. Zažila jsem to poprvé a byl to velmi zvláštní pocit,“ přiznala finalistka České Miss s číslem 7.

„Kvůli těm bezpečnostním opatřením jsem byla hodně nervózní a po celou dobu na mole jsem si říkala: Hlavně něco nezpackej. Nohy se mi při chůzi snad ještě nikdy tak hrozně neklepaly,“ smála se Tereza, která studuje obor Produkční zahradnictví na České zemědělské univerzitě v Praze.

„Bylo by fajn mít takové šperky doma, ale kvůli jejich hodnotě bych se je asi bála nosit,“ řekla nám modelka, která si v latinskoamerických tancích vytančila mezinárodní taneční třídu.

„Mezi mé nejoblíbenější šperky ale stejně patří dva stříbrné prstýnky. Jeden, který jsem dostala od maminky k 18. narozeninám, a druhý, který mám od přítele,“ dodala Tereza Skoumalová s číslem 7.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Tereza Skoumalová, finalistka České Miss č. 7 - Obrázek 2 Foto: Dagmar Dandová

Finalistka České Miss č. 7 Tereza Skoumalová: Vauu, Andie MacDowell znovu omládla!

Vzpomínáte si na komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, kde krásná Andie MacDowell okouzluje všechny muže v okolí? Tak přesně taková je štastná sedmička Tereza Skoumalová.

Článek

Miss v akci Foto: Herminapress/Česká Miss

Odhalení: Finalistky České Miss konečně přiznaly barvu!

Deset holek, které na Mauriciu bojují o korunku České Miss, redakce Prima Stylu neustále pronásleduje, abychom vám přiblížili, jaké finalistky soutěže krásy opravdu jsou. ...

reklama