Finalistka Miss Kašáková: Jak reagovaly tety z dětského domova?

Veronika Kašáková s Kamilou Bezpalcovou Foto: Veronika Kašáková s Kamilou BezpalcovouFoto: facebook

Modelka Veronika Kašáková doufala, že se jí s korunkou Miss splní sen o Popelce, která se jednou stane královnou. I když žádný titul nakonec nezískala, svou účastí ve finále dosáhla aspoň osobního vítězství.

Stala se totiž inspirací pro všechny děti, které stejně jako ona skončily v dětském domově.

„Strašně moc mi pomáhalo, že mě tety z domova a můj bratr podporovali. Mám pocit, že tety brečely dojetím celý půl rok už od té doby, co jsem jim řekla, že jsem ve finále České Miss. Je to neuvěřitelný pocit vědět, že za vámi někdo stojí,“ řekla Kašáková, která nesla celou Miss nesmírně emotivně.

„Finále bylo nádherné. Říkala jsem holkám, že si to musíme užít, protože to bude zároveň i naše rozlučka. Že prostě oslavíme večer, kdy jsme naposledy všechny spolu,“ smála se Veronika, i když na ní bylo vidět trochu zklamání z toho, že se neprobojovala mezi první trojku.

„Samozřejmě nějaký smutek pociťuji, ale spíš z toho, že už to skončilo. Dala jsem do té soutěže maximum a nikdy jsem nedřela tak jako teď. Takže je pochopitelné, že mi je to líto.“

„Prostě se ráno vzbudím a říkám si – tak a co teď? Najednou zmizelo něco, čemu jsem se věnovala na 100 % půl roku. Věřím ale zase na osud a na určitá předsevzetí. Na konci vždycky všechno dobře dopadne, a jestli ne, tak to ještě není konec,“ neztrácí modelka optimismus.

„Jde jen o přístup… Jak se říká – hleděli dva vězni z cely ven, jeden viděl bláto, druhý hvězdy jen. A já se rozhodla vidět hvězdy,“ dodala Veronika Kašáková.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Budoucí Česká Miss Foto: Česká  Miss

Tomu neuvěříte! Z téhle cácory vyrostla nová Česká Miss

V sobotu byla zvolena nejkrásnější dívka České republiky pro rok 2014 Gabriela Franková, která se tak stala desátou jubilejní Českou Miss. Kdo vlastně je Gábina Franková?

Článek

Česká Miss World Tereza Skoumalová při promenádě v plavkách Foto: facebook

Česká Miss World Tereza Skoumalová: Měla jsem úplné zatmění!

Nová Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová nemohla svému vítězství vůbec uvěřit. Dokonce si ani nepamatovala, co řekla před porotou.

reklama