Gábina versus Gábina: Jaká Miss se vám líbí víc?

Dvě nejkrásnější Gábiny v Čechách Foto: Dvě nejkrásnější Gábiny v ČecháchFoto: facebook

Nová Česká Miss Gábina Franková (20) se sešla se svou předchůdkyní královnou krásy roku 2013 Gábinou Kratochvílovou (24) a rozhodně si měly o čem povídat. I když jsou každá úplně jiná. Jedna je sportovní krátkovlasá brunetka a druhá vyvinutá sexy blondýnka. Která se vám líbí víc?

Anketa

Líbí se vím víc?

"Na svoji nástupkyni už jsem se moc těšila," přiznala Kratochvílová, která se novou volbou zbavila povinností úřadující Miss a hned po finále se sešla při jednom rozhovoru se svou nástupkyní Gábinou Frankovou.

"Nezavřely jsme pusu a více než reportérovi jsme odpovídaly samy sobě. Je neuvěřitelně milá, chytrá a zlatá a už teď se těším na další setkání!" pěla na novou Miss chválu Kratochvílová, kterou možná víc než na molu teď uvidíme na filmovém plátně.

V květnu bude mít premiéru snímek Bony a Klid 2, kde modelka hraje jednu z hlavních rolí a prý už je v dohlednu další nabídka.

"Něco se rýsuje, ale nechci ještě prozradit co. Natáčení mě hrozně baví, a jestli to vyjde, budu hrozně štastná," přiznala Gábina Kratochvílová.

TIP Prima-Style.cz:  Modelka a česká miss roku 2010 Jitka Válková začala nový život. Po konci svého čtyřletého vztahu s Mirkem Ciprou stihla změnit barvu vlasů, pracovní diář má stále nabitý a v doprovodu bývalého přítele se dokonce stihla ukázat na České Miss. Do nového vztahu se nehrne. I když..


-dd-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Budoucí Česká Miss Foto: Česká  Miss

Tomu neuvěříte! Z téhle cácory vyrostla nová Česká Miss

V sobotu byla zvolena nejkrásnější dívka České republiky pro rok 2014 Gabriela Franková, která se tak stala desátou jubilejní Českou Miss. Kdo vlastně je Gábina Franková?

Článek

Česká Miss World Tereza Skoumalová při promenádě v plavkách Foto: facebook

Česká Miss World Tereza Skoumalová: Měla jsem úplné zatmění!

Nová Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová nemohla svému vítězství vůbec uvěřit. Dokonce si ani nepamatovala, co řekla před porotou.


reklama