Jitka Nováčková je klikařka: Má doma pana Božského

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková s přítelem Markem Foto: Česká Miss 2011 Jitka Nováčková s přítelem MarkemFoto: Affliction

Česká Miss 2011 jen září. A může za to láska! Jednadvacetiletá blondýnka je už téměř rok zamilovaná do studenta architektury Marka, se kterým poprvé vyrazila do společnosti. A o tom, že jsou její city opětované, nebylo pochyb.

Zatímco krásná blondýnka popsala svůj protějšek jako pana Božského, hnědovlasý sympaťák se pěkně rozpovídal: „Nemám rád, když se Jitka rozčiluje. I když na to nevypadá, je cholerička a občas ji dokáže vyvést z míry úplná maličkost. Uklidnit ji, mi pak dává pořádně zabrat,“ řekl pobaveně Marek.

„Potkali jsme se loni na plese v Českých Budějovicích, tam přeskočila jiskra a bylo to jasné,“ uvedla Nováčková, která poslední měsíce trávila psaním zápočtových prací a čtením skript.

„Ve středu jsem měla poslední zkoušku, zimní semestr je tak úspěšně za námi, proto jsme se rozhodili udělat si radost a vyrazili obhlídnout novou kolekci. Marek neprotestoval, nakupování ho baví, a i kdyby ne, od začátku věděl, co ho čeká,“ smála se modelka a narážela přitom na skutečnost, že její přítel v ní už při prvním setkání poznal Českou Miss.

Podívejte se, jak Miss Nováčková vařila:

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Miss a alkohol Foto: Herminapress/Česká Miss

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Myslíte si, že finalistky České Miss pijí jen vodu? Omyl! Občas si dají čaj. Nebo rum? Jestli mají holky rády alkohol, to se dozvíte v našem videu.

Článek

Holky studují, co je to Modrý Mauricius Foto: Herminapress/Česká Miss

Zákeřná anketa pro naše Miss: Která z nich ví, co je to Modrý mauricius?

Finalistky České Miss jsou na soustředění na Mauriciu, tak jsme se jich hned zeptali, jestli ví, co je to Modrý mauricius? Některé odpovědi byly hodně zajímavé. No ...

reklama