Miss Chlebovská a Křížková jsou závislé: Neuhádnete na čem!

Pozor! Krásky vykopávají Foto: Pozor! Krásky vykopávajíFoto: archiv adidas

A nejen ony. Kromě modelek a Miss Terezy Chlebovské a Lucky Křížkové (Váchové) se v jednom studiu sešly i herečky Andrea Kerestešová a Lenka Zahradnická. Všechny prý naprosto propadly tanečnímu stylu, který se nazývá street jazz.

Krásky trénují pod dohledem tanečnice Leony Kvasnicové alias Qašy. „Díky tomuto tanečnímu stylu se totiž nebudou muset obávat bikin. Street jazz má na formování postavy zázračné účinky a zdálo se, že to holky baví, a to je nejdůležitější,“ vysvětlila, proč za ní modelky a herečky přišly do studia.

V nejlepší formě se předvedla Lucie Křížková, která si zamilovala tanec natolik, že se mu nyní věnuje pravidelně dvakrát týdně.

Doba, kdy jediný uznávaný způsob, jak si zajistit skvělou postavu, bylo zvedání činek v posilovně, je díkybohu už dávno pryč. My se chceme při sportu také bavit a tanec je proto perfektní volba,“ shodují se obě herečky Kerestešová a Zahradnická.

To modelka Tereza Chlebovská, jejíž profese vyžaduje neustále vypadat dobře, si zamilovala nejen sport samotný, ale také sportovní módu. „I u sportu můžeme my dámy vypadat stylově,“ usmívala se Tereza, která i zpocená vypadala dokonale.

Mrkněte se, jak holkám street jazz šel:

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Miss v akci Foto: Herminapress/Česká Miss

Typická snídaně Miss: Karbanátky v ešusu a mléko z plecháčku

Finalistky České Miss 214 nejsou žádné primadony. V klidu kempují na pláži i v bojových podmínkách a jedí jako "Homolkovi". Něvěříte? Tak se podívejte na video.

Článek

Miss a alkohol Foto: Herminapress/Česká Miss

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Myslíte si, že finalistky České Miss pijí jen vodu? Omyl! Občas si dají čaj. Nebo rum? Jestli mají holky rády alkohol, to se dozvíte v našem videu.

reklama