Přistihli jsme finalistky České Miss v koupelně

Finalistky České Miss 2014 jsou krásné i v koupelně Foto: Finalistky České Miss 2014 jsou krásné i v koupelněFoto: Signal

V letošním ročníku České Miss se můžeme těšit na ještě zářivější úsměvy krásných finalistek, tedy alespoň nám to tak přišlo, když jsme missky přistihli při čištění jejich zoubků.

Když už jsme s nimi byli v koupelně, nedalo nám to a zeptali jsme se na pár záludných otázek. Dozvěděli jsme se tak, s kým by si dívky rády čistily zuby či na co během čištění zubů myslí .-)

Která z krásek by si ráda čistila zuby s Georgem Clooneym a která s Karlem Gottem, můžete shlédnout ve videu, kterého se účastnilo všech deset účastnic jubilejního desátého ročníku České Miss.

 

Finalistky prozradily, že jsou pro ně důležité zkrášlující přípravky, na které se mohou spolehnout a které na sto procent podtrhnou jejich půvab. To stejné si přejí od své zubní pasty.

Na krásných a zářivých úsměvech letošních finalistek má tak podíl pasta Signal White Now Gold, která díky speciálnímu 3x silnějšímu složení funguje okamžitě a bezprostředně po vyčištění rozzáří úsměv. S ideální velikostí akorát do kabelky se nová zubní pasta Signal zařadila mezi nezbytný make-up v kosmetických taštičkách letošních missek.

reklama