S kým se líbají finalistky České Miss?

Nikola se nemohla s Veronikou Kašákovou vůbec rozloučit Foto: Nikola se nemohla s Veronikou Kašákovou vůbec rozloučitFoto: facebook

Holky, které bojují o titul jubilejní desáté České Miss, se po čtrnácti dnech náročného soustředění na Mauriciu nemohly dočkat, až konečně uvidí své blízké. A tak není divu, že přivítání na Letišti Václava Havla bylo velmi emotivní.

¨Domů se mi moc nechtělo. Komu by se taky z takového ráje chtělo?" povzdychla si finalistka číslo 5 Nikola Buranská a hned po příjezdu se vrhla na učení.

"Mám spoustu povinností, které mě čekají ve škole... Přítel je pořád na soustředění v Turecku, a protože jsem věděla, že se moje rodina zdrží jen na jednu noc, tak jsem se trochu bála, že budu doma sama," přiznala Nikola, která chodí s fotbalistou Filipem Novákem, který hraje 1. ligu za FK Baumit Jablonec.

"Přece jenom jsem byla 15 dní obklopená úžasnými lidmi a na prázdný byt se mi zvyká špatně. Ale aspoň jsem hned po příjezdu strávila celý večer s rodinou a vyprávěla jsem jim, co všechno jsem na Mauriciu zažila," dodala Nikola Buranská.

Mrkněte se na naši fotogalerii, jak dojemné bylo setkání s přáteli a rodinou.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Holky studují, co je to Modrý Mauricius Foto: Herminapress/Česká Miss

Zákeřná anketa pro naše Miss: Která z nich ví, co je to Modrý mauricius?

Finalistky České Miss jsou na soustředění na Mauriciu, tak jsme se jich hned zeptali, jestli ví, co je to Modrý mauricius? Některé odpovědi byly hodně zajímavé. No ...

Článek

Miss a alkohol Foto: Herminapress/Česká Miss

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Myslíte si, že finalistky České Miss pijí jen vodu? Omyl! Občas si dají čaj. Nebo rum? Jestli mají holky rády alkohol, to se dozvíte v našem videu.

reklama