Sexy mamina Iveta Lutovská Vítová: Kam zmizelo 18 poporodních kil?

Česká Miss 2009 Iveta Lutovská Vítová jak ji neznáte Foto: Česká Miss 2009 Iveta Lutovská Vítová jak ji neznáteFoto: prowell

Moderátorka a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská Vítová (30) ještě nemá ani půl roku od porodu a už se zase chlubí dokonalou postavou. Těžko říct, kam zmizelo 18 kilo, které modelka v těhotenství nabrala.

„Stále kojím, takže váha šla dolů sama. Zatím jsem ani nezačala chodit cvičit. Naštěstí se nemusím omezovat v jídle, protože kila zázračně mizí,“ smála se Vítová na akci, kde se dokonce oblékla do županu a ukázala díky tomu opět perfektní postavu.

„Mám hrozně ráda župany. Doma mám hned tři. Moje maminka dokonce pracuje v závodu v jižních Čechách, kde se vyrábějí,“ uvedla modelka, která je v tuto chvíli stále ještě na mateřské dovolené.

„Zatím si užívám fakt, že jsem doma s malou, a jen občas si odskočím na nějakou příjemnou akci. Ale abych někam jela sama a byla tam třeba čtyři dny bez dcery, to bych nevydržela,“ řekla Vítová, která prý prožívá jedno z nejspokojenějších období v životě. Další dítě ale v tuto chvíli ještě Iveta neplánuje.

„Určitě chci mít velkou rodinu, ale ne hned teď. Zatím nám Anetka bohatě stačí,“ uvedla Iveta Lutovská Vítová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Iveta Lutovská Vítová Foto: Simix motors

Chcete vědět, kolik přibrala v těhotenství Česká Miss Iveta Lutovská Vítová?

Krásná modelka a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská Vítová (30) bude za necelý měsíc rodit a prozradila nám, jak se bude její první potomek jmenovat.

Článek

David Boreanaz a jeho přiznaná milenka Foto: isifa.com

Ženy Davida Boreanaze? Úřednice, playmate i slavná milenka

Sběratele kostí, kde Bootha hraje David Boreanaz, uvidíte jako každé úterý ve 20.15. David nemá kvůli předešlé roli v Buffy, přemožitelce upírů, ale i té ve Sběratelích ...

Článek

Drew Barrymore čeká druhé dítě Foto: facebook

Drew Barrymore: chtěla by velkou rodinu jako v seriálu Krok za krokem

Herečka Drew Barrymore (38) je opět těhotná s manželem Willem Kopelmanem a společně se přiznali, že tohle určitě není jejich poslední potomek, protože oba touží po ...

reklama