Už je to tady! 10. Česká Miss jde do finále!

Karel Gott a finalistky České Miss 2014 Foto: Karel Gott a finalistky České Miss 2014Foto: Jiří Janoušek

Již v sobotu 29. března zvolí diváci „tu desátou“. Hlasování bylo odstartováno 17. března a ukončeno bude v přímém přenosu na Primě. Letos poprvé je možné hlasovat nejen zasláním SMS, ale také on-line na www.iprima.cz.

Ve finále soutěže krásy nemůže chybět klasická disciplína, jakou je promenáda v plavkách, diváci ale uvidí dívky i v netradičních soutěžních medailoncích, které byly natočeny během soustředění na Mauriciu.

Finalistky si vyzkoušely různé druhy práce – na čajové plantáži, ve výrobně tradičního rumu, ale třeba také pomáhaly nevěstě na indické svatbě. Krásky čeká také mnohými obávaný rozhovor s moderátorem Liborem Boučkem. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude promenáda v luxusních večerních šatech nebo společné taneční vystoupení.

„Do finále zbývá jen pár hodin, takže na místě není nostalgie, ale čas slavit a především zvolit desátou Českou Miss. Věřím, že to bude výjimečný večer, bude se na co dívat a společně oslavíme jubilejní narozeniny,“  těší se ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Sobotní galavečer vyvrcholí korunovací České Miss 2014. Tohoto důležitého úkolu se zhostí hvězda světové kinematografie a jedna z nejkrásnějších žen světa, legendární Sophia Loren, která přijala roli předsedkyně odborné poroty.

V rolích porotců se dále můžeme těšit na ředitelku soutěže Michaelu Maláčovou, olympionika Ondřeje Moravce, moderátorku Ivu Kubelkovou, zpěváka Václava Noida Bártu a další.

Deset let soutěže krásy oslaví v přímém přenosu také česká hudební královna Lucie Bílá, talentovaná a krásná Celeste Buckingham, Václav Noid Bárta a chybět nemůže ani jedna z nejúspěšnějších českých kapel – Chinaski. Moderátorem a scenáristou večera je excelentní Libor Bouček.

Diváci v Hudebním divadle Karlín i u obrazovek televize Prima se tedy mají v sobotu ve 20.15 skutečně na co těšit.

Ale zatím není nic rozhodnuto, stále můžete hlasovat pro svou favoritku na:

http://www.iprima.cz/ceskamiss

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Článek

Článek

Finalistky České Miss 2014:The Best of Foto Foto: Česká Miss

Čtyři nejlepší fotky finalistek České Miss 2014. Jak se vám líbí?

Podívejte se na nejpovedenější snímky, které nafotilo deset adeptek na jubilejní desátou královnu krásy na exotickém Mauriciu.

reklama