Česká Miss 2015: Finalistky vyrazily na Ples v Opeře a zářily!

Finalistkám to v šatech Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových neuvěřitelně slušelo Foto: Finalistkám to v šatech Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových neuvěřitelně slušeloFoto: Lukáš Navara/Česká Miss

Na zakončení českého soustředění se všechny finalistky moc těšily. V doprovodu ředitelky soutěže Česká Miss Marcely Krplové a patronky soutěže Ivy Kubelkové vyrazily na největší událost společenské sezóny v České republice.

A to na Ples v Opeře, který byl tentokrát v duchu Francie. Finalistky se na tuto společenskou událost připravovaly během soustředění při přednášce z etikety s Ladislavem Špačkem i v rámci celé soboty. Do rukou si je vzali profesionálové ze salónu Franck Provost a Martin Marty Tyl, o make up se postarala neuvěřitelná Ivana Tokarská.

Finalistky na sebe oblékly šaty z dílny Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových, které je pro dívky ušily na míru. A byly to šaty opravdu krásné ve světlých pastelových barvách, díky kterým finalistky České Miss nikdo ve Státní opeře v Praze nepřehlédl!

„Byl to úžasný zážitek, krásné šaty, skvělé prostředí, výborné jídlo. Jsme moc rády, že jsme mohly být takovéto společenské události součástí,“ shodla se na závěr večera finálová desítka.

Finalistky se na závěr soustředění vypravily na Ples v Opeře Foto:

Finalistky se na závěr soustředění vypravily na Ples v Opeře

Finalistky České Miss 2015 s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou Ivou Kubelkovou Foto:

Finalistky České Miss 2015 s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou Ivou Kubelkovou

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Finalistky České Miss 2015 absolvovaly kurz etikety s Ladislavem Špačkem Foto:

Česká Miss 2015: Dívky se učily etiketu od toho nejpovolanějšího

Soustředění kousek za Benešovem je opravdu rozplánované do poslední minuty. Dívky se tak naučí opravdu hodně věcí a hlavně od opravdových odborníků! Po včerejším workshopu...

Článek

Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou... Foto:

Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

Krása a inteligence – těmito základními atributy by se asi měla vyznačovat každá dívka, která se objeví ve finálové desítce soutěže krásy. Nebyly by to ale ženy, kdyby se...

Článek

Finalistky České Miss 2015 začaly české soustředění kurzem líčení Foto:

Česká Miss 2015: Soustředění v Česku začalo líčením

Po zahraničním soustředění čeká desítku finalistek České Miss 2015 ještě další, tentokrát české soustředění. Co se na něm budou učit? A co všechno je vlastně tento týden čeká?

reklama