Česká Miss 2015: Rozhovor v rádiu s Liborem Boučkem a herecké základy Miroslava Etzlera

Finalistky soutěže Česká Miss 2015 absolvovaly v pátek workshop s Miroslavem Etzlerem Foto: Finalistky soutěže Česká Miss 2015 absolvovaly v pátek workshop s Miroslavem EtzleremFoto: Lukáš Navara/Česká Miss

Soustředění finalistek České Miss 2015 pokračovalo i v pátek, kdy se desítka nejkrásnějších dívek Česka vydaly na zpověď do rádia a odpoledne je čekalo herecké minimum. Vše samozřejmě pod vedením zkušených profesionálů.

Finalistky si v pátek ráno musely přivstat, již po deváté hodině totiž musely být v rádiu u Libora Boučka. Ten je zpovídal, aby je poznali i posluchači rádia Frekvence 1. A nejen ti, důležité první krůčky společně absolvovali právě i jednotlivé finalistky v doprovodu Libora. Ten bude společně s Leošem Marešem moderovat finálový večer 28. března 2015.

Přestože byla finálová desítka nervózní, vše zvládla s bravurou a úsměvem, prostě jako vždy! Odpoledne je navíc ještě čekalo setkání, při kterém se učily základy herecké výchovy a to s Miroslavem Etzlerem, takže profesionálem na slovo vzatým.

A co všechno se naučily? Třeba to, jak pracovat s trémou, jak správně dýchat, jaká cvičení používat na rozmluvení se. Prostě jak nebýt nervózní před kamerou, což byla pro finalistky rada nad zlato! Vždyť před kamerami se budou ucházet o vysněnou korunku, kterou by určitě chtěla získat každá!

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Finalistky České Miss 2015 začaly české soustředění kurzem líčení Foto:

Česká Miss 2015: Soustředění v Česku začalo líčením

Po zahraničním soustředění čeká desítku finalistek České Miss 2015 ještě další, tentokrát české soustředění. Co se na něm budou učit? A co všechno je vlastně tento týden čeká?

Článek

Finalistky České Miss 2015 na probíhajícím soustředění trochu mrznou... Foto:

Česká Miss 2015: Finalistky se dozvěděly tipy, jak si udržet krásnou postavu

Krása a inteligence – těmito základními atributy by se asi měla vyznačovat každá dívka, která se objeví ve finálové desítce soutěže krásy. Nebyly by to ale ženy, kdyby se...

Článek

Finalistky České Miss 2015 absolvovaly kurz etikety s Ladislavem Špačkem Foto:

Česká Miss 2015: Dívky se učily etiketu od toho nejpovolanějšího

Soustředění kousek za Benešovem je opravdu rozplánované do poslední minuty. Dívky se tak naučí opravdu hodně věcí a hlavně od opravdových odborníků! Po včerejším workshopu...

reklama