Chcete zájezd do Thajska pro dva nebo náušnice se safírem a diamanty? Soutěžte s Českou Miss 2016!

Soutěžte o zájezd a šperky s Českou Miss 2016! Foto: Soutěžte o zájezd a šperky s Českou Miss 2016!Foto: archiv FTV Prima

Soutěž o královnu krásy pro rok 2016 můžete vyhrát i vy, i když trochu jinak. Korunku pro Českou Miss si nasadí jedna z deseti krásných finalistek, ale luxusní šperky nebo zájezd do exotického Thajska pro dvě osoby můžete vyhrát třeba vy.

A není to tak těžké, jak by se mohlo zdát. Počínaje vysíláním TOP STAR Magazínu 14.3. bude spuštěno internetové a SMS hlasování, kterým se zapojíte nejen do volby pro nejkrásnější dívku, ale také samotné soutěže o zájezd a náušnice se safírem a diamanty.

Jak bude probíhat hlasování na internetu?

  • Celkově lze z jednoho profilu udělit až 100 hlasů, každé finalistce však maximálně jeden za hodinu. 
  • Webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil reprezentující jeho osobu (nikoli tedy „podvodný“ profil či profil vytvořený pouze za účelem hlasování).
  • Hlasování se divák zúčastní hlasováním prostřednictvím tlačítka „Hlasovat“ umístěného na webové stránce iprima.cz/miss. Po stisknutí uvedeného tlačítka „Hlasovat“ u dotyčné finalistky bude divák přesměrován do facebookové  aplikace, kde svůj hlas potvrdí kliknutím na tlačítko „Hlasujte zde“. Hlas vzniká potvrzujícím kliknutím na tlačítko „Hlasujte zde“ ve facebookové aplikaci.

Jak bude probíhat SMS hlasování?

  • Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž počet SMS z 1 SIM karty je omezený v rámci jednoho Hlasovacího kola vždy na 100 hlasů.
  • SMS hlasování se divák zúčastní zasláním SMS na telefonní číslo 906 02 10 s příslušným číslem finalistky ve formátu uveřejněném v rámci příslušného Hlasovacího kola.
  • Hlas vzniká zasláním SMS ve tvaru „M(mezera)x“, či „Mx“ kde „x“ je číslo nominované soutěžící v rozsahu 1 - 10. Veškeré SMS zprávy musí být zasílány na telefonní číslo 906 02 10. Číslo je společné pro všechny mobilní operátory.

Kompletní pravidla hlasování si můžete přečíst ZDE:

Článek