David Gránský ve smokingu už vyhlíží finálový večer soutěže Česká Miss 2016!

Porotce finálového večera Česká Miss 2016 David Gránský. Foto: Porotce finálového večera Česká Miss 2016 David Gránský.Foto: archiv

David Gránský vybíral smoking, který si oblékne už tuto sobotu 2. dubna na finále soutěže Česká Miss 2016. David usedne v porotě spolu se svými hereckými kolegy ze seriálu Ohnivý kuře, Jakubem Prachařem a také s Tomášem Měcháčkem z primáckých Vylomenin a V.I.P. vražd.

„Smoking mám na sobě úplně poprvé, takže moje premiéra! Jsem překvapen, že je příjemný a vůbec mne neomezuje v pohybu,“ říká herec, zpěvák a tanečník David Gránský. „Na sobotní finálový galavečer se těším, už jsem pomáhal vybírat finalistky letošního ročníku České Miss, takže dívky aspoň trochu znám a výběr bude jednodušší,“ doplňuje David.

V porotě usedne také patronka České Miss Iva Kubelková nebo kouč, mentor a dlouholetý spolupracovník Billa Gatese Jan Mühlfeit.

 

 

Článek

Šaty pro finalistky soutěže Česká Miss 2016 navrhla Blanka Matragi. Foto:

Finále soutěže Česká Miss 2016 na spadnutí: Jak to dívkám sluší v šatech a plavkách?

Jen pár dní zbývá do okamžiku, kdy si jedna z deseti nejkrásnějších dívek České republiky ozdobí vlasy nádhernou diamantovou korunkou. Přípravy vrcholí, nervozita stoupá a...