Paní Eva Lanzingerová se vyučila prodavačkou a po celý život v obchodě pracovala. Nyní je inspektorkou distribuce tisku v supermarketu. Z manželství má dvě děti, ovšem v současnosti probíhá rozvodové řízení. Nefungující partnerství způsobilo, že se paní Eva psychicky zhroutila a rychle chátrala. Nakonec skončila na několik měsíců na psychiatrii.

Eva je se svou postavou celkem spokojená, i když by ráda trochu zhubla. Snaží se jíst střídmě, přiznává však, že někdy mívá období, kdy se vyloženě cpe. Sportovat moc nemůže (vzhledem k zdravotnímu stavu), ale alespoň rekreačně se věnuje cyklistice a procházkám. Mezi její největší zlozvyky patří pití kávy a kouření (20 cigaret denně). Snažila se s tím přestat, jenže to nedokázala.

V minulosti Eva absolvovala několik operací, což se na ní podepsalo i psychicky. Mimo jiné jí lékaři odstranili část prsou. Mít nové poprsí je jejím snem.

Nedávno začala pravidelně chodit na kosmetiku, na manikúru a ke kadeřníkovi (jednou za rok). Nikdy se nelíčila make-upem, pouze si malovala oči. To teď nemůže, protože má převislá víčka, a když si oči namaluje, po chvíli ji začnou pálit a slzet.

Paní Eva je otevřená, upřímná a má hluboké sociální cítění. Někdy až příliš… Řekne pravdu za každou cenu, i když z toho má pak problémy. Nesnáší lež.

Proměnit se chce hlavně kvůli sobě, její touhou je vrátit se ke svému vzhledu před zdravotními problémy. To, jak vypadá, jí vadí, je z toho rozladěná, někdy dokonce pláče.

 
Žena zákona Foto:
09:35 11:45
36%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Hvězdná brána Foto:
09:45 10:45
50%
DNES V TVLegenda Foto:
20.15
DNES V TVLegenda Foto:
21.10
Wolffův revír VIII (11)
Wolffův revír Foto:
10:20 11:20
1%
DNES V TVHájili jsme hrad Foto:
20.15
DNES V TVJistá oběť Foto:
22.30
DNES V TVLegendární ryby Foto:
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama