Paní Eva přistupuje k životu poměrně laxně a nestresuje se takřka vůbec. O své zdraví se nebojí – věří, že má v genech dlouhověkost, a to po své mamince, které bylo letos 90 let a je stále velmi čilá. Paní Eva tvrdí, že jí nic nechybí a nic ji nebolí. Nijak pravidelně necvičí, má během dne v práci dost přirozeného pohybu, což jí podle jejího názoru stačí.

Každodenně vstává paní Eva po šesté hodině a jde ven s pejskem Matýskem. Po snídani skočí mamince píchnout inzulin, vyvenčí jí psa a vydá se do práce nebo zpět domů. Na jídelníčku má obvykle domácí teplou stravu, ale velice nezdravou. Miluje hranolky, knedlo vepřo, kachnu apod. Zatím nemá potíže s kily, stále se drží zhruba na stejné váze.

Momentálně je paní Eva prodavačkou v butiku v Praze, kde působí v oddělení sportovního oblečení. Dříve prodávala v sexshopu. „Mám obchodní talent, prodám i neprodejné,“ říká o sobě s úsměvem. Pracovala mimo jiné také v Rakousku jako pokojská nebo v Itálii jako barmanka.

Povahou je paní Eva upovídaná, kamarádská a někdy nervózní. Kromě obličeje by si na sobě přála změnit také povadlé svaly na rukou. Mezi její koníčky patří cestování. Nejvíce miluje Itálii.

Přístav Foto:
15:10 16:30
62%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
Stanice právě nevysílá
Eragon Foto:
15:10 17:20
33%
DNES V TVNoc v muzeu 2 Foto:
20.15
DNES V TVPoslední skotský král Foto:
22.25
Polární moře Foto:
14:55 15:55
100%
Stanice právě nevysílá

reklama