Jabůrkovi

MOPL - 1.dil - 7 - pred Foto: MOPL - 1.dil - 7 - predFoto: All

V prvním díle nové show Mladší o pár let, kde omlazujeme ty, kterým ostatní hádají vyšší věk, představí moderátorka Sabina Laurinová příběh manželů Jabůrkových. Oba celý život dřeli a teď mají zhuntovaná těla a zbědované tváře. Sice je za minutu dvanáct, ale náš tým už si brousí skalpely...

Manželé Jabůrkovi z Bavorova se brali v roce 1968 a jejich láska přetrvává dosud. Recept zní jednoduše: žít, a ne přežívat. Snad proto si Jana a Pavel skoro nikdy nedopřáli odpočinek a jejich soužití je jedna velká aktivita, tělesná námaha a tvrdá práce. A při tom všem se na vizáž lehce zapomíná.

Manželé si tvrdou prací těla opravdu zhuntovali a jejich vzhled neodpovídá biologickému věku. Vždyť paní Janě hádají leckdy dokonce i o 11 let víc! Je tedy nejvyšší čas, aby se Jabůrkovi svěřili do rukou našim odborníkům z řad lékařů a vizážistů, kteří jim dokážou vrátit několik nezaslouženě ztracených let.

Životní styl Jabůrkových si opravdu vyžádal své oběti. Ztrhaný vzhled je nejen výsledkem celoživotní dřiny, ale také pravidelné dávky 30 cigaret denně u paní Jany a Pavlova kmitání na zahrádce při jeho dvou bypassech. Navíc se manželé rozhodli začít s druhým povoláním – chtějí podnikat a rozvážet po městě kebaby.

Jaké chirurgické zákroky podstoupí tito dva aktivní důchodci na klinikách plastické chirurgie? A o kolik jim ubere na věku profesionální zásah vizážistky, stylistky a kadeřníka? A kolik let byste jim tipovali vy?

Nenechte si ujít první díl jedinečné show Mladší o pár let, již ve čtvrtek 14. 1. od 21. 10 na Primě!

reklama