Michal o Jabůrkových

MOPL - 1.dil - 5 - pred Foto: MOPL - 1.dil - 5 - predFoto: All

Manželé Jabůrkovi byli pro nás velkou výzvou, protože jejich vzhled byl velice obyčejný a nepěstěný.

U pana Pavla jsme se zaměřili především na přerostlé prořídlé vlasy, které působily neutěšeným dojmem. Myslím, že mašinková úprava pro něj bude pohodová a nebude mu dělat starosti při každodenním „česání“. Navíc nyní působí mladistvěji. Vousy jsme dobarvili do přírodnějšího tónu, aby ladily s vlasy a opticky potlačily šediny, které sice mohou vypadat sexy, ale jen ve výjimečných případech.

Oblečení jsme volili v ležérním stylu, který je vhodný i do společnosti. Vyměnili jsme hodinky – ty totiž dokážou o člověku vypovědět opravdu mnohé. Pro náš outfit jsme vybrali velice jednoduché a elegantní, jež se dají dobře kombinovat s různým oblečením.

Paní Jana nám po procedurách krásně omládla a mladistvější jsme se snažili udělat i vlasy. Proto jsme zvolili živější zlatavou barvu, která prozářila celý účes, zkrácený na délku strukturovaného mikáda. Je velice pohodlné a dá se česat různými způsoby, takže nabízí nespočet variací.

Oblečení si vzhledem k postavě může paní Jana dovolit více na tělo, a dokonce se nemusí bát odvážnějších kombinací. Vše by ale mělo být ucelené a rozhodně by se měla vyvarovat potisků, které nejsou v jejím věku vhodné.

Mně osobně se velmi líbilo s Jabůrkovými pracovat, protože je příjemné vidět, jak mohou lidé opravdu prohlédnout. Tým profesionálů tentokrát dokázal snad ještě víc, než kdokoli z nás předvídal. Jen je třeba se nebát a oddat se do péče lidem, kteří rozumějí své práci!

reklama