ROZHOVOR: Miroslav Salaba a Jaroslava Kadavá

MOPL - 8.díl - Jaroslava Kadavá 8 Foto: MOPL - 8.díl - Jaroslava Kadavá 8Foto: Prima

„Výsledek předčil všechna moje očekávání. Nenapadlo mě, že by proměna mohla být tak výrazná. Určitě se mi díky ní zvýšilo sebevědomí,“ komentuje proměnu paní Jaroslava Kadavá.

Koho u vás napadlo přihlásit se do pořadu Mladší o pár let?  
O pořadu jsme se dozvěděli z reklamy na TV Prima a nápad přihlásit se byl můj. Mužíčkovi jsem o tom řekla teprve v momentě, kdy nám přišla odpověď na přihlášku.

Proč jste se rozhodla přihlásit?
Protože jsem starší než muž, a jak známo, ženy stárnou rychleji. Chtěla jsem se nechat vylepšit, abych pro něj byla stále přitažlivá. V té době jsem ještě nevěděla, že to obnáší i zásah plastického chirurga. Domnívala jsem se, že se dostaneme do rukou stylisty, vizážisty, a hlavně kadeřníka.

Naplnila se vaše očekávání? Jak se cítíte po proměně?

Výsledek předčil všechna moje očekávání. Nenapadlo mě, že by proměna mohla být tak výrazná. Určitě se mi díky ní zvýšilo sebevědomí. Když se podívám do zrcadla, jsem vždycky překvapená, že tam vidím docela jinou, mladší tvář. A říkám si: „Holka, vypadáš dobře!“

 
Jak se vám spolupracovalo se Sabinou Laurinovou i s odborníky?
Spolupráce s paní Sabinou byla úžasná. Je příjemná, milá… Prostě fantastická. My ji měli moc rádi a nyní ještě více. Jinak musím říci, že všichni – tedy celý tým, ať už vizážista nebo stylista či kadeřník, ale i celý natáčecí štáb – byli opravdu úžasní a nám se se všemi spolupracovalo opravdu dobře. Bylo to příjemné a velmi milé.

Jak jste se cítili při lékařských zákrocích? Líbil se vám přístup lékařů?

Spolupráce s lékaři byla také vynikající. Obzvláště na klinice plastické chirurgie paní primářky Moidlové to bylo nezapomenutelné. Všichni se o nás starali s největší péčí, byli vstřícní a milí a naprosto lidští. Ať už lékaři nebo sestřičky. Cítili jsme se tam opravdu dobře. A paní primářka Moidlová je prostě úžasný člověk.


Jak na změnu reagovali vaši nejbližší?
Děti byly nadšené. Všechny říkaly, že nám to ohromě sluší a že je dobře, že jsme proměnu absolvovali. Mojí mamince se nelíbil můj účes – zdálo se jí, že na svůj věk vypadám trochu jako uličník. Z širšího okolí jsou zatím všechny reakce pozitivní. Mé proměny si všimne každý, protože je opravdu radikální. Hlavně účes, toho si všimnou nejdříve. Potom si mě prohlížejí a říkají: „Vy vypadáte celá taková mladší.“ Všichni změnu chválí. A věřím, že to myslí upřímně.

Jaká byla první slova vaší drahé polovičky, když vás uviděla po proměně?
Navzájem jsme si řekli, že je to pěkné a že se nám to líbí. Pouze já později řekla muži, že se musí přečesat, protože se příliš podobá svému bratrovi. Ale to kadeřník nemohl tušit.

Co se vám teď na vaší druhé polovičce líbí nejvíc?
Muž má konečně zase oči. Ony mu už přes převislá víčka nebyly moc vidět. A taky už nemá tolik vrásek. A vůbec má takový omlazený celý obličej. Když jsem se ho ptala, co se mu nejvíce líbí na mně, řekl, že se mu líbím celá. 

Dali vám odborníci nějaké rady do budoucna? 
Rad jsme dostali mnoho a myslím, že hodně z nich využijeme. Hlavně já. Dostali jsme například rady ohledně výživy od odborníků z Masarykovy univerzity v Brně. Tady musím změnit hlavně myšlení, což myslím bude trvat nejdéle. Stále málo jím, abych netloustla, a tím vlastně ani nehubnu. Využívám rad zubní hygienistky, ale zejména rad kadeřníka a vizážisty. Těch si vážím moc, protože mě změnily nejvíce.

O kolik let se teď cítíte mladší než v době, kdy jste se do pořadu přihlásila?
Muž říká, že se cítí stejně. Já se cítím minimálně o deset let mladší.

Co byste vzkázala ostatním?
Chtěla bych vzkázat všem, kteří nejsou s něčím na sobě spokojeni, ať se nebojí udělat změnu. Určitě to stojí za to. Opravdu to hodně zvýší sebevědomí. A člověk je celkově spokojenější. Já jsem nesmírně ráda, že jsme měli možnost zúčastnit se proměny v rámci pořadu Mladší o pár let, a děkuji všem, kteří nám to umožnili.

 

reklama