Vlasy a pleť v zimě

 MOPL - Michal Zapomnel 2 Foto: MOPL - Michal Zapomnel 2Foto: All

Michal Zapomněl si pro vás připravil pár jednoduchých rad a triků jak v zimě pečovat nejen o svou pleť a vlasy...

Vlasy a pleť v zimě

 

Vlasy byste v zimě rozhodně neměli nechávat po umytí mokré. Vždy použijte kvalitní fén, účes perfektně prosušte a následně zalakujte lehkým lakem s odolností proti vlhkosti.

Používejte krémy na mastnější bázi.

Vlasy by měly být v zimním období o odstín tmavší než v létě. Budete vypadat výrazněji.

Myslete i v zimě na kvalitní vlasové přípravky. Vlasy musíme hýčkat v každém období!

V tomto období vlasy více elektrizují. Použijte proto před foukáním výživný kvalitní vlasový sprej, který rozlétanosti zabrání.

Je čas plesů, a proto si promyslete slavnostní účes. Neměl by být přezdobený a samá lokýnka. Frčí jednoduché drdoly a decentní vlasové ozdoby. Pochopitelně perfektně sladěné s vaší róbou.

 

Zimní móda

Myslete na klobouky, hučky a šátky... Ochrání vaši hlavu i účes. Navíc jsou skvělým stylovým doplňkem.

Nezapomínejte na šály a šátky kolem krku. Vybírat můžete z nepřeberného množství barev a vzorů a váš „look“ získá nový rozměr. Mužům doporučujeme jistou opatrnost při výběru, ale i u nich by šály měly být nedílnou součástí šatníku.

Boty do zimní nepohody vybírejte z kvalitních materiálů, které odolají náporu vlhka.

Vrátily se nám do módy pletené široké límce, které zároveň slouží jako šála. Navíc si je můžete velice jednoduše změnit i na stylovou kapucku, jež se dá přetáhnout přes hlavu.

Pánové, dávejte si v plesové sezoně pozor, aby vám oblek dokonale padl. Příliš volný nebo naopak těsný vypadá totiž spíše komicky.

reklama