Movember nejzarostenější měsíc už je tu! V Show Leoše Mareše uvidíte hlavního iniciátora v Česku Marka Rejmana!

Show Leoše Mareše - 29. Díl  Foto: Show Leoše Mareše - 29. Díl Foto: All

Prvním listopadem začíná měsíční charitativní kampaň Movember, ve které si muži po celém světě nechávají narůst knír na podporu výzkumu a prevence rakoviny prostaty a varlat. Zapojit se však můžete i vy! Vše o Movemberu se dozvíte už v dnešní Show Leoše Mareše od jeho hlavního iniciátora v Česku.

Pravidla Movemberu jsou jednoduchá, každý muž si má prvního listopadu oholit tvář a nechat si během následujících třiceti dnů narůst knír a pečovat o něj. Druhou povinností  je zaregistrovat se na oficiálních stránkách hnutí, založit sbírku a šířit povědomí o zdraví mužů. Hnutí se zaměřuje především na některé z velkých zdravotních problémů, kterým muži čelí - rakovinu varlat, psychickými problémy mužů a nedostatkem pohybu. Movember podporuje hodně slavných osobností na celém světě,  zapojíte se i vy do měsíce mužské solidarity? Vše o Movemberu se dozvíte už dnes večer v Show Leoše Mareše!

Druhým hostem v dnešní Show bude naše královna bílé stopy Kateřina Neumannová. Chystá se Kateřina ještě na Olympiádu? A do jaké disciplíny by se nominoval Leoš Mareš? Sledujte dnes večer speciální Movember Show Leoše Mareše před půlnocí na Primě! 

Staňte se fanoušky na oficiáním : Facebooku  Show Leoše Mareše!

Nestihli jste některý z dílů? Nevadí! Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. 

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 : ukázat na mapě 

 Show Leoše Mareše můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! 

Článek

Show Leoše Mareše - Od pondělí do pátku na Primě Foto:

Chcete se zúčastnit natáčení Show Leoše Mareše? Víme, jak na to!

Jste zvědaví jak probíhá natačení? Nemáte plán na pondělní a středeční večer? Nevíte kam vzít přítelkyni na rande? Chcete si udělat hezký večer s přáteli? Přijďte se...

Článek

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future  Foto:

Dnes je ten den, na který čekal Leoš už od svých třinácti let! Back to the Future v Show Leoše Mareše!

Fanoušci filmu z roku 1985 Návrat do budoucnosti si dnes připoměli den, kdy Marty McFly přišel do budoucnosti! Datum příchodu je právě 21. Října 2015. Sledujte dnešní Show...

Článek

Show Leoše Mareše - Radek Jaroš Foto:

Hosté Petr Vondráček a slavný český horolezec Radek Jaroš!

Radek Jaroš slavný himálajský horolezec objasňuje záhadu kolem neznámého druhu dvounohého hominida, který se údajně vyskytuje v pohoří Himalájí Yetiho a od odblíbeného...

Článek

Show Leoše Mareše - První Lip Sync Battle Foto:

Úplně první Lip Sync Battle Ben Cristovao x Leoš Mareš ! Nevíte o co jde? Tak sledujte!

Už dnes večer se můžete těšit na úplně první Lip Sync Battle v podání Show Leoše Mareše jeho soupeřem bude Ben Cristovao! Kdo podle vás zvítězí? Malá ochutnávka přímo tady!

 

 

 

 

 

 

reklama