Na kávě s dvojčaty a olivák s pepřem k večeři. Tátové na plný úvazek v PŘEDPREMIÉŘE

V dalším premiérovém dílu show Táta na plný úvazek uvidíte, že v některých případech sladké na nervy nezabírá. V předpremiéře můžete sledovat na videu hned v úvodu, jak si tatínek Ladislav Čermák (36) myslel, že "zklidní" sebe i roztomilá šestnáctiměsíční dvojčátka návštěvou poklidné cukrárny:-)

Zatěžkávací zkouška otcovského respektu čeká v pondělní premiéře i tátu Jiřího Nečase (40). Jemu zůstaly na krku na týden hned čtyři děti, s nimiž obývají pronajatý byt 2+kk.

Sledujte show Táta na plný úvazek už v pondělí 28. listopadu ve 21.35 na Primě

Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou sice celkem samostatné, ale také velmi aktivní děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se do natáčení show Táta na plný úvazek starala hlavně maminka – na jejich organizaci si vede pečlivý rozvrh hodin. Jak se s její logistikou popere Jiří?

Něco prozradí další ukázka z chystaného dílu. Podívejte se v předpremiéře na videu, jak proběhla jedna společná večeře. Co si k olivovému oleji přikusujete vy? :-)

 

Článek

Táta na plný úvazek - Šustkovi Foto:

Pusťte si pilotní díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Co se stane, když dvě mámy předají děti i domácnost svým manželům a vyrazí na týdenní dámskou jízdu do lázní? Na to se můžete podívat v pilotním dílu nové show hned v úvodu.

Článek

Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě. Foto:

Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Nyní si můžete celý premiérový díl nové reality show Táta na plný úvazek pustit online hned v úvodu článku. Jak se dva mladí otcové vypořádali s každodenním chodem rodiny...

reklama