Na mordpartu si posvítila inspekce. Detektivka Bez hlavy i s bonusy je nyní ONLINE

Během vyšetřování nedělního případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objevila major Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Návštěva to byla nepříjemná. Sestřih jejího řádění na kriminálce si pusťte hned v úvodu článku.

O co šlo dále v nedělní detektivce s názvem Bez hlavy?

Na golfovém hřišti se najde useknutá hlava známého komika Pánka. Po ohledání vychází najevo, že byl popraven mečem jako ve středověku. K jeho vraždě mělo důvod hned několik osob. Pánek mnohdy zesměšňoval ve svém televizním pořadu nejednu celebritu. Motivem činu mohly být ale i jeho dluhy a honba za pokladem. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu, narazí na obchod se starožitnostmi, na hledače pokladů a vzácných mincí, ale také na podivnou sektu praktikující archaické rituály.

Celou epizodu detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete nyní sledovat na Prima PLAY. Stejně tak i řadu vystřižených scén a bonusů.

Berana musí na případu zastoupit detektiv Janda a Klaudie začíná postupně chápat, že hledaný námět na svou novou knihu má celou dobu před sebou v podobě Beranova průšvihu.

Našla nakonec Klaudie tu správnou inspiraci dřív, než nenápadný pachatel začne znovu bezhlavě vraždit?

Předpremiérové VIDEOukázky:

V 10. dílu jste mohli vidět také herce Petra Vondráčka. V epizodní roli instruktora golfu:

Robert Nebřenský ve Vraždách zahrál podezřelého starožitníka:

Článek

Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty, a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.  Foto:

VIDEO předpremiéra: Janda ostře vyjíždí na Berana. Záporák, nebo pan Spravedlivý?

Asi vám neuniklo, že Ivan Janda od začátku nováčka oddělení Berana moc nemusí. Mezi těmito dvěma hochy to vře už dlouho. S desátým případem, který v seriálu V.I.P. vraždy...
(schneidy)

 


reklama