Na Prima family divákům chutná

Prima family logo Foto: Prima family logoFoto: All

Poslední úterý před prázdninami se na Prima family vyvedlo. Divákům zejména zachutnalo podvečerní Prostřeno!, které dosáhlo v CS D15+ nejvyššího podílu na trhu v letošním roce. Na tento osvědčený pořad úspěšně navázaly i Zprávy FTV Prima a také večerní díl VIP PROSTŘENO!

Včerejší díl kulinářského pořadu Prostřeno! sledovalo v CS D15+ 761 tisíc diváků, což představovalo podíl na trhu 41,16 %! To mu zajistilo nejen největší podíl na trhu v tomto roce, ale zároveň bylo i nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání.  

 

Podobně si vedly i navazující Zprávy FTV Prima s 915 tisíci diváky v CS D15+ a podílem na trhu 37,86 %. I hlavní zpravodajská relace tak byla v čase svého vysílání (18.54–19.23) nejsledovanějším pořadem na televizních obrazovkách.

 

Že formát domácího vaření české diváky táhne, potvrzuje i varianta klasického pořadu Prostřeno!, ve kterém ukazují své dovednosti za plotnou i známé osobnosti – VIP PROSTŘENO! Úspěšný start potvrdily první dva odvysílané díly, jež měly v CS D15+ průměrně 808 tisíc diváků; (podíl na trhu 22,43 %). Včerejší díl, ve kterém exceloval jako hostitel Jiří Pomeje, dokonce dosáhl podílu na trhu 24,71 % a sledovalo ho 854 tisíc diváků.

 

Nezbývá než divákům popřát krásné léto a DOBROU CHUŤ!

 
Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama