Nedělní detektivka: Beran s Klaudií v realitě dnešních teenagerů

Další vyšetřování nás zavede do prostředí takzvané zlaté mládeže. V partě teenagerů z “lepších rodin” dojde k tragické události: jeden z nich, Dominik Kazda, je nalezen zastřelený a zahrabaný do písku na dětském hřišti.

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií musí přijít na to, jestli v pozadí Dominikovy smrti jsou drogy, nuda rozmazlených puberťáků nebo něco jiného.

Premiérový díl V.I.P. vražd začíná v neděli ve 20.15 na Primě

Znepokojivé je i zjištění, že vražedná zbraň je přes sto let stará. Každá záhada má však své vysvětlení a Beran s Klaudií se tentokrát musí zorientovat v realitě dnešních teenagerů a jejich světa, ve kterém se proplétají první lásky se snobskou okázalostí, technickými vymoženostmi a adrenalinovými výstřelky. Klaudii navíc bratr Leoš proti její vůli natlačí do role chůvy dcery své podřízené.

Zvládne Klaudie své nečekané povinnosti a dokáže při tom společně s Beranem odhalit mazaného vraha, který nehodlá zůstat jen u jedné oběti?

Buďte o krok napřed a podívejte se, co k mrtvole říká pan patolog:

A co na místě činu objevuje Zvířák? Nějak mu to prostředí evokuje vzpomínky na mládí:-)

Článek

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:

VIDEO: 10 důvodů, proč milujete Patrika Děrgela alias komisaře Berana víc než komisaře Rexe

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídal jiný. Na obrazovky...

Článek

Milan Kňažko v roli psychologa Hofmana dusí mladého komisaře Berana. Foto:

Rozhovor: Co musí dohánět vytrvalý elegán Milan Kňažko, nesmlouvavý psycholog z V.I.P. vražd?

Poslechněte si v našem bleskovém rozhovoru na VIDEU, co říká o své roli v seriálu V.I.P. vraždy jeden z nejslavnějších československých herců. Proč ji přijal nebo co ho...

reklama