To nejzajímavější ze Show Jana Krause

V dnešním díle uvidíte sestřih toho nejzajímavějšího, mimo jiné s těmito hosty: Richard Krajčo, Petra Janů, Simona Babčáková, Jakub Kohák a Tomáš Klus. Podívejte ve 21.35 na Primě.

Režisér a spisovatel Patrik Hartl: „Napsal jsem dvojromán, na němž jsem pracoval třináct měsíců!“ popisuje tvůrčí proces vzniku tohoto atypického díla autor. „Nevím, jestli si někdo dokážete představit, že pracuje třináct měsíců na jednom úkolu. Já jsem vypočítal, že jsem psal celkem 1600 hodin, což tedy nic nevypovídá o kvalitě… Ale snažil jsem se.“

Frontman skupiny Kryštof, zpěvák Richard Krajčo, přichází (s batohem na zádech) do dnešní talkshow jako první host a hned na začátku si s moderátorem vymění několik lichotek týkajících se vzhledu, především tedy toho, že oba shodili přebytečná kila.

Jakub Kohák:

Oblíbená a nepřehlédnutelná herečka Simona Babčáková, která se podle slov svého hostitele specializuje na všechny možné druhy herectví, včetně improvizací, což v Česku mnoho lidí nedělá. „A holek už vůbec ne,“ doplňuje herečka, jejíž komediální talent znají diváci televize Prima například ze seriálu Ohnivý kuře.

Věra Špinarová a Petra Janů

 


 

 


reklama