Nestihli jste druhý díl Pevnosti Boyard? Najdete ho online na PrimaPlay!

Tento tým bude bojovat jako druhý Foto: Tento tým bude bojovat jako druhýFoto: archiv Prima

Sobotní večer na Primě byl znovu ve znamení francouzského fenoménu. Pevnost Boyard navštívili další Češi. Kolik vyhráli? Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay!

Pevnost Boyard uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě!

Další odvážná pětka se pustí do boje o zlatý poklad otce Fura. David Kraus si pevnost užil, a dokonce lovil Vendule šváby z podprsenky. David k tomuto dodává: „Těšil jsem se na zvířátka, miluju je, vyplnil jsem to i v dotazníku. Nakonec jsem je neměl, to výborně zvládla Vendula, té jsem pak ještě vylovil jednoho švába z podprdy, ale bylo to těžký." Za to zpěvák Miroslav Hrabě si pro změnu užil klaustrofobickou disciplínu v malých plavkách, z kterých prý měl největší strach.

Jakub Kohák si zajezdil na kole hlavou dolů nebo si nabral pár zrníček z pověstného kafemlýnku a ještě stihl uklouznout na vlastní slupce od banánu.

VŠECHNY DÍLY  MŮŽETE VIDĚT NA PRIMAPLAY TADY

Článek

Pevnost boyard 2016 (2) - Obrázek 16 Foto:

Vyhrajte další poukaz na únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard v hodnotě 1200 Kč!

Stačí správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard, a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! Jediné, co pro to musíte...

 

Vendula Pizingerová tvrdě bojovala za Kapku naděje

Nadační fond Kapka naděje, zaměřený na pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně, pomáhá od roku 2000 ve více než 40 nemocnicích po celé České republice. Jen za poslední rok podpořili celkem 16 nemocničních zařízení. Tradičně podporují také Kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF a FN Motol, která stále zůstává hlavní prioritou a kde Kapka naděje začínala v roce 2000 pomáhat. Od roku 2002 se pomoc rozrostla na dětská oddělení regionálních nemocnic po celé ČR. Nově lze na jejich webových stránkách prostřednictvím dárcovského portálu přispět na konkrétní přístroj do konkrétní nemocnice. Více na www.kapkanadeje.cz.

reklama