Nora Mojsejová

Nora Mojsejová - capi Foto: Nora Mojsejová - capiFoto: All

Známá kontroverzní postava slovenského showbusinessu, podnikatelka Nora Mojsejová, pochází z východního Slovenska, kde také žije v košické čtvrti Pereš.

Původní profesí ekonomka vystřídala několik zaměstnání. V posledních letech působila jako finanční poradkyně, loni ale její kariéru ohrozilo podezření z krácení daní.

 

Se svým druhým manželem, zpěvákem Braněm Mojsejem, jsou známí především jako extravagantní dvojice, která se netají svým vztahem k exkluzivním a drahým věcem a svůj přepych dává okázale najevo. K medializaci páru přispěly bouřlivě diskutované televizní show. První, Domáca horúčka vysílaná ve veřejnoprávní STV, byla po několika dílech zrušená z důvodu vulgárního vyjadřování manželů. V roce 2005 odstartovala televize Markíza kontroverzní show Mojsejovci. Manželé v ní poskytli svůj košický dům pro štáb a účinkující, z nichž jeden si splněním jednotlivých úkolů mohl nakonec odnést 2 miliony korun, které manželé věnovali ze svého. Další spoluprací s televizí Markíza byl pořad Nora a Braňo – jejich pravdivý příběh. Po neshodách s vedením televize a stížnostech dotčených lidí však byla tato relace ukončena.


V roce 2008 založila Nora Mojsejová módní firmu Nora Fashion. Módní kolekce, které i sama navrhuje, jsou určeny pro solventní klientelu. Šaty jsou ušity z drahých látek a vykládány Swarovského kamínky. Průměrná cena jednoho modelu se tak pohybuje kolem 20 tisíc korun. Krizí ale v současné době prochází její vztah s manželem. Na veřejnost unikly fotografie, na kterých je Braňo Mojsej zachycen zcela nahý v objetí několika prostitutek. Nora s ním prý nadobro končí a netají se tím, že je to jeden z nejtěžších okamžiků jejího života.

 

 

Své účasti v pořadu se chce přesto zhostit se ctí a dokázat, že i v tomto složitém životním období se dokáže proměnit v nejlepší hostitelku. Jaký je svět Nory Mojsejové? Jak budou vypadat dny, které s ní prožijeme?

reklama