Novinka ve VyVolených: Prima každý den odvysílá Zprávy z Vily!

VyVolení Foto: VyVoleníFoto: All

Tohle tady ještě nebylo! Čtvrtou sérii oblíbené reality show doplní jedna novinka – Zprávy z Vily! Každý den je diváci uvidí ve zpravodajské hodině na Primě. Uvádět je bude Monika Zajícová a Tomáš Kraus. Každý den se spojí také s moderátorem VyVolených Liborem Boučkem, aby se ho zeptali na postřehy.

Monika Zajícová a Tomáš Kraus ale nevytvoří novou moderátorskou dvojici, budou se ve Zprávách z Vily střídat.

Monika Zajícová nad nabídkou chvilku váhala. „Přemýšlela jsem, jestli jsem schopná moderování zvládnout. Mám doma tři děti a manžel hodně cestuje, ale po profesní stránce mě velmi podporuje, takže po rodinné poradě jsme dospěli k závěru, že není co řešit a jdu do toho,“ říká Monika, která chce divákům nabídnout zajímavosti, které jim kamery ve vile nejsou schopny přinést. „Vedle pohledu do zákulisí bych se chtěla pokusit divákům rozklíčovat, proč se některé situace ve vile odehrály, a možná také předvídat, co se bude dít dál,“ dodala Monika Zajícová.

Na Zprávy z Vily se těší také Tomáš Kraus, současný reportér VIP Zpráv. „Moc si přeju, aby aktuální řada show dokázala překonat první řadu VyVolených. Právě teď přišla doba na pořádné šmírování,“ říká Tomáš Kraus, podle něhož by vítěz show měl pobláznit Česko nejen svým chováním, ale i vystupováním.

Ze studia z pražské Palmovky budou moderátoři Zpráv z Vily komunikovat s Liborem Boučkem, který bude přímo z vily na Barrandově zprostředkovávat pravidelnou dávku emocí od VyVolených.

reklama