3. díl – Ledová královna

Hlavní hrdinka Becca. Foto: Hlavní hrdinka Becca.Foto: All

Michael byl unesen letadlem a momentálně ho drží v honosném sídle. Jeho matka Becca se snaží udělat cokoliv pro jeho záchranu a přitom se do případu sama zaplétá.

Becca je u Daxe Millera v kanceláři, kde sleduje vystupující z letadla, v němž odletěl Michael z Paříže. Michael ale v letadle není. Dax Miller vyslýchá Sloane, která z letadla vystoupila a tvrdí, že s nimi žádný mladík neletěl.

Sloane vypoví, že je v Itálii kvůli charitativní aukci, kterou pořádá ve městě Ravello. Becce je jasné, že Sloane o Michaelovi ví, ale synovu přítomnost v letadle dokázat nemůže a Miller také nic nemůže...

Zatímco se Becca chytá každé stopy, Michael se probudí v honosném velkém sídle, v němž se může volně pohybovat, jen nesmí ven. Seznámí se tu s dívkou jménem Oksana. Giancarlo Rossi přijde k Millerovi do kanceláře se zatykačem Interpolu na Becku a ta s ním odejde.

Giancarlo sežene pozvánky na charitativní aukci lodě, aby mohli zjistit, oč opravdu jde a zda nenajdou stopu k Michaelovi. Plány jim trochu naruší Mary, kamarádka Becky a spolupracovnice v květinářství, která se vydala Becku hledat. Becca se snaží Mary namluvit, že Giancarlo je její milenec, a žádá ji, aby odjela, i když se jí právě rozpadlo manželství.

Sloane hlídá každý pohyb Becky a Mary, která se domáhá vstupu na aukci. Mary se ujme Giancarlo a Becca nepozorovaně vnikne na loď. Najde tam vzácné modré diamanty, které si vezme a místo nich zanechá mobil, kterým si domluví schůzku se Sloane na širém moři.

Mary zjistila, že Becca má několik identit, a Becca jí řekne pravdu o své bývalé práci. Giancaarlo zařídí Mary ochranku, která ji má ohlídat, než nastoupí do letadla, ale Sloane se Mary zmocní a veze ji na schůzku za Becky...

 

reklama