4. díl – Pravda a lež

Pohřešovaný - 4. díl Foto: Pohřešovaný - 4. dílFoto: All

Becce se mění celý život. Zjišťuje, že manžel Paul, o němž si myslela, že je mrtvý, celou dobu žije. A dost možná má co do činění s Michaelovým zmizením.

Dax Miller dá Becce záznamy z kamer, které zachytily události před i po výbuchu auta, v němž zemřel její manžel Paul.

Becku zaujme muž s popáleninou na ruce, který evidentně Michaela zdržoval, aby se před výbuchem k autu nepřiblížil. Díky dalším fotkám ze spisu identifikuje muže ze CIA, který používá několik jmen; nejznámější je jako Ori.

Ori je bývalým agentem Mosadu a nyní nájemným vrahem, který nikdy nepracoval pro Rusko. Becce dojde, že jí Martin Newman, který ji vyškolil a stal se z něj rodinný přítel, lhal, protože jí tvrdil, že Paula zabili Rusové...

Becca s Millerem jedou za Martinem, kde se dozvědí, že Paul byl zrádce. Becca tomu nemůže uvěřit. Miller zjistil, že Ori žije v Chorvatsku v Dubrovníku, kam se za ním vydají i s Martinem. Když vniknou do Oriho domu, zjistí, že nejsou jediní, kdo Oriho hledá. Becca ale Oriho najde na ulici a on po ní chce dohodu – novou identitu a přestěhování – výměnou za požadované informace o Michaelovi i Paulovi.

Miller povolení k dohodě od nadřízených nedostane, a tak začne jednat proti jejich příkazům. Becca jde na schůzku s Orim, ale nalezne ho mrtvého a začne pronásledovat muže, který se z místa setkání snaží utéct. Když ho konečně donutí, aby se na útesu zastavil a otočil, je to její manžel Paul. Paul skočí do vody a Becca začíná věřit, že je Paul zrádce...

 

 

reklama