5. díl – O třech medvědech

Pohřešovaný Foto: PohřešovanýFoto: All

Dobrodružství Becky se rozjíždí na plné obrátky. Bez povolení mění Řím za Prahu, kde se chce setkat se "znovunalezeným" manželem Paulem. Místo toho ale na schůzku přichází únosce jejího syna Michaela.

Becca opustila Paříž a vydala se bez souhlasu CIA do Prahy, jelikož jí Giancarlo ukázal záznam z bezpečnostní kamery jedné pražské banky a Becca poznala signál. Giancarlo jede do Prahy s Beckou, která se v bance dostane k účtu, protože to tak Paul chtěl.

Becca zjistí, že účet byl deset let neaktivní, ale včera na něj Paul složil 1115 eur. K účtu patří ještě schránka, ale pro přístup k ní jsou potřeba otisky tří palců – Becky, Paula a Michaela. Becca záhy najde další znamení od Paula, které znamená schůzku.

Ona však tuší, že Miller je v Praze také, a tak se nejprve sejde s ním. Večer jde Becca na místo, kde by se měla setkat s Paulem, ale místo něho na ni čeká Azimoff, který unesl Michaela. Toho Becca zahlédla v Praze již před dvanácti lety, kdy s ním měl Paul schůzku. Azimoff chce Becce uříznout palec, aby se mohl dostat do schránky v bance...

Oksana poradila Michaelovi jak utéct, i když to pro ni znamená, že ji věznitelé přinejmenším zbijí. Ona ale uprchnout nemůže, protože potřebuje inzulin a věznitelé jí dávají jen dávku na jeden den.

Michael se vydává do tunelu, ale když je už venku, vrátí se kvůli Oksaně. Našel totiž místnost, kde objevil inzulin, a teď už Oksaně nic nebrání, aby se příště pokusila o útěk s ním...

 

reklama