9 nejlepších momentů Aramise a královny

Aramis a královna Anna Foto: Aramis a královna AnnaFoto: BBC

Říkají mu smrtelný milenec. Aramis je statný, vysoký a nedokáže odolat krásným ženám. Stejně tak ony nedokážou odolat jemu. V devátém dílu Třech mušketýrů uvidíte, jak se tenhle záletný mušketýr zaplete do nebezpečné hry jménem láska. Vybrali jsme 9 nejlepších momentů Aramise s královnou Annou.

Aramis útočí svým hlobokým pohledem, bodá okouzlujícím úsměvem a hladí duši odlehčenými vtípky. Dokonalý muž, dalo by se říci. Až na to, že ženy se v jeho očích topí podezřele často. Jeho nebezpečně hluboké oči jsou mnohdy to, co vidí naposledy. Aramis je zkrátka riskantní milenec, aniž by se o to jakkoliv snažil. Kvůli jeho povolání se za ním pomsta táhne jako ten nejtěžší plášť z brokátu. Odolat však zvládne málokterá.

Je zcela jasné, že každý z Mušketýrů je zcela odlišný od toho druhého, ale jestli mají něco společného, je to rozhodně život na hraně. Zatímco Athos se snaží utopit svou minulost v alkoholu, d´Artagnan se se svou horkokrevností dokáže dostat během sekundy do problému, Aramis si vybírá naprosto nevhodné milenky. Jednou z nich byla i milenka kardinála. Její tělo skončilo na ledové zemi pohřebené podzimním listím.

Odolá mladá královna?

Mladá královna Anna, manželka Ludvíka XII., možná o okouzlujícím Aramisovi moc netuší. Jeho kouzlu ovšem utéct nemohla. V devátém dílu BBC  seriálu Tři mušketýři mu podlehla úplně. Jejich příběh se však odehrává už nějakou dobu. Vzpomínáte?

1) Když d´Artagnan v prvním dílu zajal královnu jako rukojmí, došlo ke střelbě a zdatný Aramis vyděšenou královnu zachránil. Snažil se ji uklidnit.

2) První pohled z očí do očí naznačil, že vzniká příběh, kterého se možná oba dva jistým právem obávají.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 3 Foto:

3) Aramis dostal od královny malý dar za její záchranu. Mušketýr z ní nemůže spustit oči, což neuniklo ani ostatním. Svůj hravý úsměv si nechal na jindy, tentokrát se tají dech jemu.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 4 Foto:

4) V devátém dílu se někdo pokusí královnu zavraždit. Aramis se snaží nebezpečný moment odlehčit tím, že je to pro Mušketýry v podstatě naprosto obyčejný den. Královnu veze na koni.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 5 Foto:

5) Královna nabídne Aramisovi, který právě v potoce loví večeři (ryby), pomoc.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 6 Foto:

6) A zase ten jeho pohled, který často vydá za tisíc slov.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 1 Foto:

7) Mušketýři se společně s královnou dostanou do kláštera, odkud bojují s atentátníky. Aramis vtipně poznamenává něco o tom, že klášter je to místo, kde jeho rodiče doufali, že jednou skončí. Netuší však, že tam dávno skončila žena jeho srdci blízká...

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 8 Foto:

8) "Každá žena, kterou jsem miloval, zemřela," obviňuje se Aramis. Anna mu však tvrdí, že je odvážný a čestný...a ti dva se nebezpečně sbližují.

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 7 Foto:

9) Aramis a Anna neodolali. Bude jejich společně strávená noc mít fatální následky?

Tři mušketýři - Aramis a Anna - Obrázek 9 Foto:

Tři mušketýry můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 a to rovnou dva díly!

d'Artagnana čeká boj o přežití

Článek

Constance si zahraje Tamla Kari  Foto:

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Někdy se i nepříjemný trapas dokáže zvrhnout ve skvělou pracovní nabídku. O tom může povyprávět mladá herečka, která se během konkurzu setkala se svým budoucím britským...

Článek

Dobříš Foto:

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

Většina tří sérií Třech mušketýrů se natáčí v České republice, a tak diváci v každé epizodě mohou poznávat další a další místa, která stojí za to vidět.

 

 

Článek

Klášter Doksany (1. díl) Foto:

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

První dva díly britského seriálu Tři mušketýři už v pondělí od 20.15 proběhly na televizních obrazovkách. Seriál se stále natáčí v České republice, a tak diváci každou...

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Článek

Mušketýrská mapa Foto:

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Prožijte s námi prima letní dobrodružství. Vydejte se po stopách našeho nového letního seriálu Tři mušketýři.

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Článek

Tři mušketýři  Foto:

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli

Britský televizní seriál Tři mušketýři má pro českého diváka neodolatelnou lahůdku. Zatímco sledujete příběh čtyř zdatných ochránců krále Ludvíka, se seriálem poznáváte i...


reklama