Film na dobrou noc: Al Pacinův Test Colina Farella

Test Foto: TestFoto: All

Po páteční Show Jana Krause můžete s Prima family zavítat do nelítostného výcvikového střediska CIA. Ve filmu Test tam na vás čekají Al Pacino s Colinem Farellem a vězte, že nepůjde o žádnou nadýchanou selanku! Koukněte se na něj v pátek ve 23.20 na Prima family.

Filmů o agentech CIA je celá řada. Jak se ale z obyčejného člověka stane nezdolný zástupce nejslavnějších tajných služeb na světě? Špionážní thriller s jednoduchým názvem Test vám mnohé osvětlí. Kdybyste se totiž k CIA chtěli připojit, museli byste být něčím neobyčejní. A právě na hledání toho, čím, má nos instruktor Walter Burke, kterého mistrně ztvárňuje Al Pacino.

Lišácký chlad, který z Al Pacinovy tváře a pohledů srší na všechny strany, nenechává žádného adepta na službu u CIA v klidu. Natož pak jednoho zdánlivě obyčejného barmana Jamese Claytona (Colin Farell), jehož baví hravý svět počítačových programů. Přijme Burkeovo pozvání na „Farmu“, jak se výcvikové základně uvnitř tajných služeb říká, a podstoupí vyčerpávající dril. Ale ouha, slibná cesta k CIA se v jeden moment zadrhne a Clayton už není potřeba...

Sledovat Colina Farella, který se na Test vrhnul už jako filmová hvězda po závratném úspěchu filmu Telefonní budka, vás bude bavit až do konce. Jeho touha po ocenění a uznání spolu se sladkou tváří rošťáka patří k jednoznačným kladům snímku. Připojte ďábelsky strohého Al Pacina spolu s povedenou režií Rogera Donaldsona (Bounty, Mutant, Vendeta) pohrávající si s atmosférou nekonečné nejistoty a překvapení a můžete se těšit na fascinující podívanou.

Al Pacino a Colin Farrel

Vstupte do „Farmy“ a neminou vás:

  • Fascinující herecké kreace obou hlavních představitelů
  • Vzrušivá atmosféra všudypřítomné nejistoty
  • Mistrně načasovaná překvapení
  • Skvělá kamera Stuarta Dryburgha

Na nervydrásající Test se podívejte v pátek ve 23.20 na Prima family.

 

reklama