Alice Bendová: Jsem od přírody vzteklá

Třetím hostem byla Alice Bendová Foto: Třetím hostem byla Alice BendováFoto: FTV Prima

Alici Bendovou mohou vidět fanoušci seriálu Svatby v Benátkách v roli Loly. Co ji dokáže naštvat a co naopak rozesmát? A jaký zimní sport má ráda?

Neměla jste strach, jestli vám moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer nepoloží nějaké otázky tak zvaně příliš na tělo?

Neměla jsem vůbec strach. Kluky trochu znám a pořad sleduju, věděla jsem, do čeho jdu. Čekala jsem určité otázky a ty tam zazněly. Jiné jsem zase naopak nečekala, ale i na ty jsem bez problému odpověděla. Nemám problém komunikovat s lidmi. Nepřipadala jsem si zaskočená a doufám, že jsem tak nevypadala.

Co vás v životě nejčastěji zaskočí?

Debilita. Omlouvám se za ten výraz, ale je to tak. Blbost a omezenost mě pokaždé zaskočí. Přesto, že u některých lidí už ji rovnou očekávám, ale dokáže mě to strašně naštvat. V tu chvíli se cítím bezmocně. S inteligentním člověkem si řeknete argumenty a dá se s ním mluvit a rozebrat danou situaci. Ale s blbem neuděláte vůbec nic. Já jsem od přírody vzteklá, proto mě tohle dokáže opravdu rozzuřit.

Alice Bendová a Michal Suchánek ve hře "Udrž tekutinu" Foto: Alice Bendová a Michal Suchánek ve hře "Udrž tekutinu"Foto: FTV Prima

Jste nejen vzteklá, ale na druhou stranu i velký smíšek. Míváte s tím někdy problém?

To je pravda, směju se často a nejvíc s dětmi, které vymýšlí neskutečné věci a mají neuvěřitelné hlášky. A problém s tím někdy mívám, dost často se směju i při natáčení seriálu Svatby v Benátkách. Hodně se odbouráváme s Petrou Hřebíčkovou, která hraje Olgu, ale i s jinými herci. Stačí kolikrát vyloženě drobnost. Jen pohled, náznak. Jednou mě například rozesmála masařka, která mi zrovna při natáčení ostré klapky bzučela u ucha. V tom naprostém tichu se její bzukot strašně rozléhal a mně to přišlo zkrátka směšné, i když to byla blbina. A smějeme se taky nejrůznějším přeřekům, které z nás občas vypadnou.

Vlastně je to dar umět se zasmát i ve chvíli, kdy člověku něco nejde.

Ale to je potřeba. Kolikrát natáčíme hodně obrazů, jsme na place od rána a jsme unavení. A kdybychom byli ještě zamračení a protivní, k čemu by to bylo? Kdybych se na lidi ze štábu tvářila nepříjemně, nikomu by to nepomohlo. Vždyť je to krásná práce a já jsem moc ráda, že mě potkala, tak proč si ji kazit špatnou náladou? Musím ale říct, že na natáčení nikdo nechodí nabručený, jsou tam samí fajn lidi.

Podívejte se na rozhovor natočení před jejím vystoupením v pořadu TGM:

Jak se Lola změnila od začátku seriálu?

Myslím, že je pořád stejná, jen ukázala vícero svých vlastností. A rozhodně to není negativní postava. Dokáže pěkně seknout a dokonce i podrazit, ale na druhou stranu pak umí své přátele podržet a pomoct jim. A umí se i zamilovat. Je to holka, která mě fakt baví.

Co máte teď momentálně před sebou?

Natáčím pořád další díly Svateb v Benátkách a jsem zvědavá, jestli bude pokračovat projekt Kdo je kdo?. Nic jiného si z časových důvodů dovolit nemůžu. Vašíček je v první třídě a Alička je ve školičce a zvládat práci a péči o děti a hlavně spoustu kroužků, které mají, je dost náročné. Vašik má dramatický kroužek a fotbal, Alička gymnastiku a taneční kroužek, všechno to dohromady skloubit je někdy masakr. Vůbec si neumím představit, že bych se po natáčení třeba sebrala a jela do divadla. Rozhodli jsme se, že si uděláme pár dní volno, pojedeme lyžovat na ledovec, děti už jsou natěšené. Já osobně bych si sice vybrala spíš cestu k moři, ale nechci vytrhnout děti na týden ze začínající zimy a jet na delší dobu stejně kvůli natáčení nemůžu. A vlastně ani kvůli Vašíkově škole, nechci, aby ji moc zameškával.

Lyžujete ráda?

Nelyžuju vůbec. Už víc než dvacet let jezdím na prkně. Ale kvůli dětem jsem se loni na lyže postavila, abych je učila lyžovat. Vašík už to docela umí, Aličku to chci naučit. A musím říct, že dnešní carvingové lyže jsou skvělá věc, na nich se jezdí samo, oproti lyžím, které byly k mání před dvaceti lety, je to velký rozdíl. Vlastně mě lyžování docela i bavilo.

Filip Budák

Článek

Druhým hostem byl Michal Horáček... Foto:

Michal Horáček: Bez disciplíny se neobejdete

Michal Horáček - textař, publicista, básník, producent a také vystudovaný antropolog, který tuto neděli ve 21:30 zavítá do pořadu TGM: Talkshow Geňi a Míši. Jaký má názor...

 

Článek

Janek Ledecký v pořadu TGM: Talkshow Geňi a Míši Foto:

VIDEO: Janek Ledecký: Přiznávám, že na anděly nevěřím

V dalším dílu nové talkshow TGM se představí snowboardistka Ester Ledecká, zpěvák Janek Ledecký, první sólista baletu ND Alexandre Katsapov a deratizátor Jaroslav Rybák.

 

Článek

Ewa Farna v TGM Foto:

VIDEO: Rozhovor s Ewou Farnou před natáčením TGM!

V druhém dílu nové talkshow TGM se objeví zpěvačka Ewa Farna, bezpečnostní poradce Andor Šándor a cestovatel, novinář a filmař Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem.

 

Článek

A přišel také Adam Mišík... Foto:

VIDEO: Adam Mišík: Těším se do školy v Beverly Hills

V dalším dílu nové talkshow TGM se představí zpěvák Adam Mišík, „ufoložka“ Jitka Lenková a horolezec Marek Holeček.

 

Článek

Roman Šebrle v TGM trénoval roli moderátora Foto:

VIDEO: Roman Šebrle: "Na Geňu a Suchoše jsem si vzal golfovou hůl"

Ve třetím dílu své show TGM přivítají Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol sportovce a moderátora Romana Šebrleho. Odchytli jsme ho před natáčením na krátký...

reklama