Ani v sobotu 27. prosince se s Primou nebudete nudit. Vždyť jsou pořád Vánoce

Dobrý voják Švejk Foto: Dobrý voják ŠvejkFoto: Distributoři

Primácká nadílka skvělých filmů stále nekončí, i když vánoční svátky už oficiálně skončily. Na co všechno se můžete těšit v sobotu?

Inu, nebude toho málo. V 8:05 začíná jako vždy v sobotu Autosalon, ten jsme přece nemohli milovníkům aut odepřít. Ale hned deset minut po deváté můžete na obrazovkách sledovat milostné pletky Julie Roberts a Hugh Granta v britské romantické komedii Notting Hill.

Článek

Slavní a krásní Foto:

Julia Robertsová a Hugh Grant se opět setkají v Notting Hill

Nestárnoucí romantická komedie, která patří k vánoční pohodě, nabíjí diváky dobrou náladou už více než 14 let. Nemalou měrou se pod úspěch podepsali scénárista Richard...

V 11:30 se můžete s Primou vypravit zpátky v čase, až do roku 1976 s rodinným příběhem Neohlížej se, jde za námi kůň.

Článek

Neohlížej se, jde za námi kůň! Foto:

Neohlížej se, jde za námi kůň a s ním nostalgické vzpomínání z roku 1979 v sobotu na Primě

Spíš než pro děti dnešní generace je tahle rodinná komedie režiséra Jiřího Hanibala určená pamětníkům éry minulé. Zavzpomínejte si v sobotu ve 14:55 na Primě.

Když děti zlobí a rodiče si s nimi už nevědí rady, zbývá jim jediné řešení: pořídit si chůvu, která jejich ratolestem vysvětlí, jak se mají chovat. Jak to může dopadnout, uvidíte ve 13 hodin v pohádce Kouzelná chůva Nanny McPhee. A co teprve, když ano chůvy nevědí, jak mají zlobidla převychovat, a jsou jedna po druhé ničeny, nemají rodiče už moc možností. Alespoň ne takových, které by neskončily předčasnou smrtí některého dítěte. Ovdovělý pan Brown, majitel pohřebního ústavu, který už nějakou dobu neprosperuje, však potřebuje, aby se jeho potomci začali chovat aspoň trošku civilizovaně, protože jen tak si může najít novou ženu. Choť mu nemá posloužit jen jako náhražka za zesnulou paní Brownovou, ale také zachránit jediný zdroj financí, který pan Brown má. Teta Adelaide si totiž usmyslila, že pokud se neožení, přestane mu přispívat, což by mu ještě více zničilo jeho už takhle nepovedený život. Jedinou záchranou se tak může stát Nanny McPhee, chůva, která kromě svého talentu používá i čáry a kouzla...

Kouzelná chůva Nanny McPhee Foto: Kouzelná chůva Nanny McPheeFoto: All

Všichni milovníci filmů pro pamětníky by se měli uvelebit u obrazovky ve 14:55 k filmu Pytlákova schovanka. Laskavá parodie, která je současně úsměvným holdem naivní předválečné filmové červené knihovně, patří k nezapomenutelným a diváky stále oblíbeným dílům. Vždyť už několik generací se znovu a znovu nechává rozesmát tou brilantní hrou na kýč, ve které okouzlující milionář René Skalský zahoří láskou ke krásné plavovlásce Elén, schovance pytláka z chudé myslivny, z něhož se ve finále vyklube milionář trpící ztrátou paměti.

SPECIÁL: Je Prima být spolu o Vánocích

Jednoho dne dívka před nerozumným otčímem prchla do světa, aby se stala věhlasnou operní zpěvačkou. Téměř přitom zabředne do bahna velkoměsta, odkud je včas a nezištně zachráněna šlechetným houslistou, který však záhy pochopí, že není ten pravý. Tím je zchudlý René, vyčerpaný prací na operetě Srdce v deliriu a umírající na nenaplněnou lásku kombinovanou se zápalem mozkových blan. Láska má tedy další příležitost dokázat, že je silnější než smrt, a k dokonalému šťastnému konci už chybní jen trefená kachna, která spadne na hlavu pytláka a vrátí mu tak ztracené vzpomínky.

Pytlákova schovanka Foto: Pytlákova schovankaFoto: www.iprima.cz

Mladičkou Ivetu Bartošovou si připomeňte v 16:55 v hororové komedii Svatba upírů.

Svatba upírů Foto: Svatba upírůFoto: All

Hlavní večerní vysílání bude patřit nestárnoucí české klasice - Dobrému vojáku Švejkovi. Pusťte si ho od 20:15.

Článek

Dobrý voják Švejk  Foto:

Rudolf Hrušínský jako nejlepší Švejk všech dob

„Poslušně hlásím…“ a další skvělé hlášky zaznívají ve filmu Dobrý voják Švejk již přes půl století. A jsou nesmrtelné, stejně jako herectví Rudolfa Hrušínského. Ten na...

U komediálního posazení zůstaneme i se snímkem Neprůstřelný mnich, který vysíláme ve 22:10.

Článek

Seann William Scott je vám možná povědomý z filmu Prci, prci prcičky Foto:

Neprůstřelný mnich aneb Moderní kung-fu pohádka pro mladé

Kdo by se nadál v americkém akčním bijáku z roku 2003 Karla Rodena? A v docela velké roli. Záporné přirozeně, ale poměrně zásadní. V sobotu, ve 22.15 na Primě!

 

 

 

 

reklama