Avon pochod se kvůli povodním přesouvá!

Ambasadorky 2013 Avon Pochod Foto: Ambasadorky 2013 Avon PochodFoto: All

Ničivé povodně změnily v minulých dnech životy tisícovkám lidí, ale také přinesla naději. A právě 100% NADĚJE je mottem letošního Avon Pochodu proti rakovině prsu, jehož datum muselo být právě kvůli velké vodě posunuto. Pochodu se můžete zúčastnit 8.9. 2013.

„Věříme, že návštěvníci Avon Pochodu pochopí změnu termínu, která byla naprosto nezbytná. Ze solidarity k lidem postiženým povodněmi i s ohledem na bezpečnost návštěvníků Avon Pochodu jsme se rozhodli pro neděli 8. září,“ prozradila ředitelka PR a reklamy pro Českou a Slovenskou republiku Alena Pytlíčková.

Na start Avon Pochodu 2013 se 8. září ve 12 hodin na Staroměstském náměstí v Praze postaví i ambasadorky, které přijdou bojovat proti zákeřné nemoci a dodat odvahu nemocným ženám a jejich rodinám. Cílem pochodu budou Žluté lázně.

O dobrou náladu se na startu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Při slavnostním vypouštění balonků zazní nová hymna Avon Pochodu „Budu tu stát“, jejímiž autory jsou David Deyl a Xindl X a která má na svém kontě již rekordní počet zhlédnutí – 130 000. Interprety písně jsou David Deyl a zpěvačka Monika Absolonová.

 

reklama