Báječná atmosféra v Ústí přilákala i soutěžící s červeným kontejnerem

Prima jede...Ústí nad Labem Asekol vítěz Foto: Prima jede...Ústí nad Labem Asekol vítězFoto: archiv FTV Prima

Výhercem chytrého telefonu se stal Vladislav Naď, který donesl 65 ks elektrozařízení.

Powerbanku za nejkurioznější elektrozařízení (promítačka diapozitivů) získal Karel Ticha.

Vše o roadshow Prima jede se dozvíte zde

Prima jede...Ústí nad Labem Asekol powerbanka Foto:

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

Soutěžit mohou i návštěvníci dalších roadshow. Prohlédněte tedy sklepy, skříně a garáže, protože chytrý telefon od společnosti LG může být právě váš.

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

Článek

Prima jede... za vámi Ústí nad Labem - Obrázek 16 Foto:

Roadshow Prima jede... za vámi: Mírové náměstí v Ústí nad Labem zaplnily stovky nadšených diváků

Vedle velkého zábavného odpoledne chtěli diváci vidět živé vysílání zpravodajské hodiny. Zprávy FTV Prima moderovali Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, který za...

 Podívejte se na atmosféru, která byla v Praze

 

Článek

asekol koláž Foto:

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Prima jede...za Vámi vyráží v sobotu 2. května. Uvidíme se spolu v patnácti českých a moravských městech. Tešit se jako vždy můžete na unikátní zpravodajský kamion, známé...

Asecol červený kontejner obrázek Foto:

 

 

Co je ASEKOL a proč má smysl třídit elektro
ASEKOL se stará o to, aby vysloužilé elektrospotřebiče nekončily na skládkách, ale byly ekologicky zlikvidovány a zrecyklovány. ASEKOL provozuje přes dva tisíce červených kontejnerů, ale pomáhá sbírat elektro i přes sběrné dvory. ASEKOL také provádí osvětu v oblasti sběru vysloužilého elektra. Češi ročně vyprodukují desítky tisíc tun elektroodpadu. U drobného elektra se ale podaří vysbírat a zrecyklovat jen čtvrtinu vysloužilých spotřebičů, zbytek končí mezi běžným odpadem. Staré elektrospotřebiče přitom obsahují nejen cenné suroviny, ale také nebezpečné látky, které by na skládkách končit neměly.

Prima jede za vámi banner Foto:

 

 

 

reklama