Bavte se v sobotu s Primou. Připravili jsme pro vás selekci nejlepších pořadů!

Sledujte v sobotu Primu Foto: Sledujte v sobotu PrimuFoto: All

Na sobotní odpoledne a večer pro vás chystáme program plný života a zábavy.

Prvním pořadem, který vás nadchne, je nový pořad sourozenců Gondíkových. Adéla a Dalibor jako manažeři rodinné firmy Gondíci s. r. o. vás inspirují pro nové aktivity a zážitky. Můžete se těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice vám také poradí, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni. Gondíci s. r. o. –  rady zaručené, možnosti neomezené!

Článek

Gondíci s. r. o. Foto:

VIDEO. Gondíci s. r. o. představují svůj nový pořad

Na nový pořad Gondíci s. r. o. se můžete těšit každou sobotu v 16.25 na Primě.

Vše o pořadu Gondíci, s. r. o. najdete ZDE.Následovat bude nová série oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Noví designéři a moderátorka Laďka Něrgešová vás provedou nejen zajímavými proměnami, ale také lidskými příběhy. Přijměte pozvání do světa, kde stavíme sny a startujeme nový život. Nechte se inspirovat a překvapit! Zvládneme kompletní přestavbu za pět dní?

Článek

Laďka Něrgešová je novou moderátorkou pořadu Jak se staví sen Foto:

V pořadu Jak se staví sen budeme opět plnit vaše sny

Oblíbený pořad se vrací v nové sérii. S novými designéry, prodlouženou stopáží, s novou moderátorkou Laďkou Něrgešovou a řadou změn!

TADY si prohlédněte stránky pořadu Jak se staví sen.U večerní velkolepé zábavné show Máme rádi Česko si můžete prověřit nejen své znalosti, ale především se podívat, jaké vědomosti mají hvězdní soutěžící z řad celebrit. Co všechno vědí slavní o České republice? Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“, Jakub Prachař a Martin Dejdar, kteří šéfují svým družstvům složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Zvítězí nakonec znalosti, odvaha anebo štěstí? To uvidíte v jedinečné show Máme rádi Česko od 20.15!

Článek

Tři hlavní persóny pořadu Foto:

Užijte si sobotní večer s Boučkem, Dejdarem a Prachařem v Máme rádi Česko

V sobotu ve 20.15 si rozhodně nezapomeňte zapnout Primu! Startuje totiž třetí série zábavní soutěže Máme rádi Česko. V následujících týdnech se můžete těšit na 10 nových...

Spoustu bonusových materiálů najdete TADY, na stránkách pořadu Máme rádi Česko.

reklama