Best of veganský Plevel. Šéfovo absolutně poprvé nyní na Prima PLAY

Restauraci, kde v chladicím boxu nenajdete vejce, mléko, natož kus masa, navštívil šéf úplně poprvé v historii svého pořadu. Pokud vám tento díl Ano, šéfe! unikl v televizi, pusťte si ho nyní na Prima PLAY a uvidíte, jak Zdeňkovi Pohlreichovi chutnala kachna, buřty nebo svíčková z napodobenin.

„Tak tohle jsme ještě nezažili. Restaurace z úplně jiného světa, pro jinou klientelu a s úplně jinou náladou. Myslel jsem, že už mě nemůže nic překvapit, ale tady jsem zíral,“ vzpomíná na toto setkání s veganskou kuchyní Zdeněk Pohlreich.

Hned v úvodním videu si pak můžete ještě jednou vychutnat sestřih nejzábavnějších momentů z navštívené restaurace.

Celý díl Ano, šéfe! v Plevelu najdete TADY

Vrátili jsme se do Rosy na Šumavě, do hotelu, kde šéf ochutnal nejlepší knedlíky v Česku. Už jste viděli na videu, co se v podniku změnilo?

Článek

Šéf přijíždí na Šumavu, kde ho čekají majitelé hotelu Rosa -manželé Lázňovští s kuchařkou, která je původním povoláním optička.   Foto:

BONUS: Návrat do Rosy na Šumavě. Hledá se paní Jana. Ta, co umí nej knedlík!

Před nedávnem jsme odvysílali nejdojemnější Ano, šéfe! – z Rosy na Šumavě. Výraznou postavou dílu byla paní Jana, kuchařka, která si okamžitě získala přízeň diváků i...

Tento časopis potěší všechny, kdo rádi vaří. Už je na stáncích.

Článek

Prima FRESH - podzim 2015  Foto:

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Dny se zkracují, po ránu se na loukách povalují chuchvalce mlhy a noci začínají přinášet chlad, který připomíná, že léto skutečně končí. Tahle chvíle si žádá oprášit...

reklama