Bohové prostě musí být šílení!

Bohové musí být šílení II Foto: Bohové musí být šílení IIFoto: All

V dalším díle americké komedie se na pozadí krásné africké přírody opět setkáváme s křovákem Xixo. Ve sobotu ve 13.35 bude na Prima family zachraňovat své děti, které jsou unášeny kamionem daleko do buše, ve filmu Bohové musí být šílení II.

Právě nastala doba, kdy zraje ovoce, a Xixo se svými dětmi se pro ně vydává. Cestou vystopuje zraněného slona, jehož mrtvého posléze skutečně najdou. Se staršími dětmi se vydá oznámit nález ostatním a dvě mladší – dívenka Xisa a chlapec Xiri – se vracejí domů.

Narazí ale na velmi zvláštní stopu. Když po ní jdou, objeví velký kamion, jehož řidič spí. Zvědavě vylezou nahoru – jsou na něm kly pokoutně zabitých slonů a trofeje dalších zvířat a také cisterna s vodou. Náhle se ale kamion rozjede a děti zůstávají na korbě. Za žádnou cenu se jim nedaří seskočit na zem…

V téže době přijíždí do Botswany Američanka Ann Taylorová, právnička, která zde má přednést referát na konferenci. Do přednášky zbývá ještě několik hodin času, proto přijme pozvání Jacka, místního donchuána, ke krátkému výletu malým letadlem. Na poslední chvíli se ale objeví doktor Steven Marshall, zoolog, který letadlo nutně potřebuje. Rychle startuje i s Ann na palubě. Letadlo se ale dostane do bouře a nakonec uvízne na stromě. Rozčílená Ann nemá ani tušení, jestli se dostane včas na přednášku. Brzy jí však začne být jasné, že se to asi nezdaří…

Jak dopadne příběh Xisa a Xiri? Setkají se ještě se svým tátou? A zvládne se Ann dostat zpět do civilizace? Podívejte se v sobotu na Prima family od 13.35 na film Bohové musí být šílení II.

reklama