Bohuslav Sobotka bude hostem Show Jana Krause

Bohuslav Sobotka, (zatím) předseda ČSSD Foto: Bohuslav Sobotka, (zatím) předseda ČSSDFoto: Isifa

V páteční Show Jana Krause se můžete těšit na velmi aktuálního hosta – na pověstnou červenou sedačku usedne předseda vítězné ČSSD, Bohuslav Sobotka.

Za normálních okolností by asi Jan Kraus se svým hostem probírali výsledky voleb a dost možná zavtipovkovali o situaci ve Strakově akademii.

Nicméně vzhledem k tomu, že je Bohuslav Sobotka lídrem, pod jehož vedením vyhrála ČSSD volby, ale v sobotu jej Michal Hašek a další sociální demokraté po schůzce s prezidentem Zemanem vyzvali k rezignaci, se asi bude řeč točit kolem něčeho jiného. Ještě k tomu, když sám Sobotka rezignaci odmítá...

Jako další přivítá na své sofa Jan Kraus Martu Davouze-Železnou. Jak lze podle jména tušit, je tato spisovatelka a zakladatelka společnosti Franze Kafky bývalou manželkou Vladimíra Železného. A protože je kromě toho i matkou dvou synů, určitě si s ní hostitel popovídá (nejen) o rodinných trablích. Právě jí vychází nová knihy, Dům v Bretani, kam se také podruhé provdala a momentálně zde žije.

Třetím hostem bude hvězda internetu Nicky Tučková. Je to přesně ta dívka, která lámanou “angličtinou” sděluje světu v klipu Rich Boy, jak si najde boháče, odkopne ho a bude šťastná, nebo že chce pomoct expremiérovi Nečasovi. Diváků má miliony! Ve skutečnosti ale Nicky není "hloupá bloncka z internetu", ale ostravská herečka Táňa Malíková a její zdánlivě osobní prezentace je virálním videem – v tomto případě reklamou pro jistou společnost zabývající se finančním poradenstvím.

Na Show Jana Krause se podívejte v pátek ve 22.10 na Primě.

 

 

 

 

reklama