Bond je mrtev. A další úchvatné okamžiky Skyfallu

Skyfall - Skotsko a Bond Foto: Skyfall - Skotsko a BondFoto: All

Můžeme třikrát hádat, kolik má 007 životů. A vypadá to, že si všech sedm už dávno vyplýtval. Poslední bondovka pod taktovkou oscarového Sama Mendese začíná jeho smrtí. A obsahuje daleko víc úchvatnějších okamžiků. V sobotu na Primě ve 20.15.

Skyfall je apokalypsa. Všechno, čím jste si byli jisti, všechno, na co jste byli zvyklí v každé bondovce, to všechno vám režisér Sam Mendes vezme. Bond je mrtev, můžete zvolat v prvních minutách. A jaký je koníček 007? Hloupá otázka, říkáte si. Dokud ovšem neuvídíte Skyfall. Na Primě ve 20.15 již tuto sobotu.

ZNOVUVZKŘÍŠENÍ

Podívejte se na okamžiky, které vás ve Skyfall uchvátí, vezmou vám dech a rozladí fantazii.

Titulky

Přijít k filmu pozdě se tentokrát nevyplatí. Titulky Skyfallu jsou totiž umělecké dílo. Zvlášť ve chvíli, kdy mrtvé tělo tajného agenta Velké Británie tančí v mořských proudech a k tomu vám zpívá Adele.

Skyfall - titulky Foto: Skyfall - titulkyFoto: All

Zlomený Bond

Smrt ho vysloveně dostane na kolena. Bonda uvidíte poprvé na dně. S flaškou piva v ruce, s ránou z boje na těle a hlavně s ranou v srdci. Zradila ho šéfová M.?

Skyfall - Bond a milenka Foto: Skyfall - Bond a milenkaFoto: All

Přemýšlivý Bond

Potom, co se opilý vkrade do bytu M. a rozhodne se nadobro vrátit, musí hodně přemýšlet. O sobě, o své práci a smyslu života. Pro nás je jediné pozitivum, že to dělá v polonahý u bazénu.

Skyfall - bazén Foto: Skyfall - bazénFoto: All

Dostane se do choulostivé situace se slavnou Moneypenny

To Moneypenny mu uštědří jednu kulku do zad. Pak se snaží revanžovat. Ve víru sexuálního napětí se od Bonda dočká jisté dávky důvěry. Tu břitvu by totiž mohla použít i jinak.

Skyfall - Miss Moneypenny Foto: Skyfall - Miss MoneypennyFoto: All

Scéna v továrně, na kterou jen tak nezapomenete

Javier Bardem. To jediné potřebujete znát k tomu, abyste mohli tleskat jeho jméno. To on natočil bez jediného střihu scénu, která i Bondovi zalezla pod nehty. Javier je jako záporák správná volba.

Skyfall - Bond v zajetí Foto: Skyfall - Bond v zajetíFoto: All

Rozervané Skotsko

Skyfall je unikátní v tom, že se dozvíme o Bondovi všechno, na co jsme se báli i zeptat. A to, že jeho domovem je drsné Skotsko, to nás přece nemohlo překvapit.Skyfall - Skotsko Foto: Skyfall - SkotskoFoto: All

Minulost Bonda

Skyfall - Skotsko a vila Foto: Skyfall - Skotsko a vilaFoto: All

007 je tajemný jako hrad v Karpatech. A nejenom tam. Skotský zámeček skrývá daleko více z jeho minulosti a dětství.

Skyfall - Británie Foto: Skyfall - BritánieFoto: All

Slouží Anglii

Grandiózních pohledů si užijete v celém filmu dost a dost.

Skyfall na Primě ve 20.15 již tuto sobotu!

 


reklama