Bouček s Trnavským prozkoumají u Krampola báchamr a raglán

Nikdo není dokonalý - 2. dubna 2013 - Obrázek 2 Foto: Nikdo není dokonalý - 2. dubna 2013 - Obrázek 2Foto: All

Co je raglán? A kdo používá báchamr? Sledujte zábavnou show Nikdo není dokonalý, která je sondou do znalostí českého národa. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve moderátora Libora Boučka a herce, divadelníka a sportovce Martina Trnavského. Dívejte se v úterý 2. 4. ve 20.15 na Prima family.

Libor s Martinem se znají, nějaký čas spolu pracovně pobývali v Argentině. Zatímco Libor, který mluví několika jazyky, vzpomíná, jak kuriózně se domlouval s ruským štábem, Martin si Argentinu užíval jako velký gurmán. Přijel prý o šest kilo těžší. Čemu Martin nedokázal v Argentině odolat?

Oba hosty spojuje i to, že se hlásili na herectví. Martin vystudoval brněnskou JAMU, Libor se hlásil na pražskou DAMU. Na poslední chvíli se ale rozhodl pro divadelní produkci. Česká republika tak přišla o jednoho herce, ale zase má skvělého moderátora, který se nebojí udělat si ze sebe legraci. Libor na sebe například přizná, že občas bývá náměsíčný. A nejen to. V jaké situaci pobíhal Libor Bouček nahý po hotelu? A o čem si povídal s Robbie Williamsem?

Libor Bouček moderoval v rádiu poprvé už ve třinácti letech a na střední škole získával zkušenosti i jako televizní moderátor. Doufal prý, že tím zaboduje u slečen. Proč se z něj pak ale stal čaroděj? Martin Trnavský má také zkušenosti s rádiem, jedno dokonce zakládal. Na jakou kuriózní situaci z rozhlasového moderování vzpomíná?

V čem se oba hosté neshodnou, je vztah ke golfu. Libor ho hraje rád, Martinovi moc neříká. Jaké zkušenosti má s golfem on? A co je pro něj zkažená procházka?

Dozvíte se v úterý ve 20.15 na Prima family.

reklama