Bude to hlavně legrace, slibuje hvězda seriálu Opilý kuře Jan Dolanský

Co o novém seriálu Opilý kuře říká Jan Dolanský, který je společně s Jakubem Prachařem hlavní postavou nově připravovaného seriálu? Podívejte se na jeho představení seriálu.

"Pomyslnou nadstavbou seriálu je právě vaření,“ přibližuje seriálovou novinku Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Vařit budou i dvě hlavní postavy seriálu, Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský).

Gastronomie na prvním místě

Seriál se odehrává v gastronomickém prostředí. Dva kamarádi, kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) se vydávají do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovali zděděnou hospodu. Oba dva měli v Praze velký problém se zákonem v podobě pobytu ve vězení a také nařízený dohled probačního pracovníka.

Jan Dolanský popisuje dvojici, jež vás bude provázet od nového roku, jako nejlepší kamarády, kterým se ve velkém městě rozhodně nedařilo, a tak to šli zkusit do menšího: "... a dělají to, co jim jde nejlépe, což je vaření," vypráví. Přestože by mělo být Opilý kuře hlavně vtipná podívaná, představitel Buráka připustil i to, že se v seriálu mohou diváci těšit na pořádně vypjaté chvíle. 

Jan Dolanský si zahraje kuchaře Buráka Foto: Jan Dolanský si zahraje kuchaře BurákaFoto: archiv

5 rozdílných světů

Pánové totiž až po odchodu z Prahy zjistí, že hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá ani točit pivo, natož pak vařit. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Seriál bude spojovat pět rozdílných světů, které jsou metaforou pěti snů, pěti přístupů k životu. Mají jinou chuť, vůni, jinou barvu, žijí v nich jiní lidé. Pět světů, s nimiž budou v seriálu hlavní hrdinové, ale i diváci konfrontováni.

Kromě již zmíněného Jana Dolanského a Jakuba Prachaře diváci uvidí Kristýnu Leichtovou, Petra Štěpánka, Josefa Poláška, Simonu Babčákovou, Michala Suchánka, Lenku Krobotovou, Lindu Rybovou a celou řadu předních českých herců.

reklama