ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: ohlédnutí za cstingy

CSMT - ohlédnutí 2 Foto: CSMT - ohlédnutí 2Foto: Prima

Přes 300 zpěváků, tanečníků, nejrůznějších skupin, kapel a dalších umělců se postupně představilo v divadlech v Praze, Brně a Bratislavě na castinzích jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A porotci Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik opravdu měli z čeho vybírat.

Měli tak možnost poprvé se potkat s těmi, kteří prošli šestitisícovým sítem předcastingových kol a kteří dostali možnost předvést se před televizními kamerami.

 

A rozhodnout, kdo půjde do dalšího kola a kdo soutěž opustí, nebylo vždycky jednoduché. Před trojicí porotců se totiž vystřídali talentovaní lidé nejrůznějšího zaměření – od streetových tanečníků přes skupiny roztleskávaček, nechyběly ani zajímavé hudební kapely.

 

Porotce nadchla řada zpěvaček, šanci ale dali i několika zpěvákům. Mile je překvapili žongléři, někteří kouzelníci a performeři, kteří předvedli netypická vystoupení. Na castinzích nechyběli ani baviči, sportovci, hadí ženy a diváci viděli i spoustu zvířat – psy, koně, králíky, fretku a dokonce i krávu. A věk soutěžících? Od tříletých prcků po lidi kolem osmdesátky.

 

Kdo nadchl Lucii Bílou, koho nekompromisně usadil Jaro Slávik a čím se během castingů nechal strhnout Jan Kraus, můžete vidět už 29. srpna ve 20 hodin v Televizi Prima a TV JOJ v prvním díle jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

 

 

reklama