ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – první přímý přenos je zde!

CSMT - 1. přenos - Liana Foto: CSMT - 1. přenos - LianaFoto: Prima

Originální talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se přesunula do další fáze. Přímé přenosy z brněnského Výstaviště začínají již tuto neděli 10. 10. ve 20.00 hodin.

Od minulé neděle mohou diváci hlasovat pro prvních osm talentů, které se předvedou živě právě v prvním semifinálovém kole již tuto neděli. Hlasovat pro své favority však diváci mohou již nyní, a to prostřednictvím SMS!

 

Ten, kdo získá nejvíce SMS zpráv, postupuje v daném semifinálovém kole přímo dál. O druhém postupujícím rozhodnou porotci – vyberou z těch, kteří se v počtu SMS zpráv umístí na druhém a třetím místě. Kdo se ocitne ve finále jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT? Rozhodují diváci svými hlasy!

 

Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Před diváky tento týden předstoupí a do boje o finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se zapojí:

 

Brejk Denz Bradrz – 9971

- jejich vystoupení je spíše parodií na break dance, ale pobavili, zaujali

 

Chebejet – 9972

- akrobaté, jejichž vystoupení všem vyrazilo dech

 

Zuzana Gamboová – 9973

- tato exotická kráska zaujala nejen zjevem, ale také svým zpěvem

 

Mako!Mako – 9974

- talentovaná česko-slovenská hudební formace

 

Liana Olahová – 9975

- tříletá zpěvačka z Lučence, které si nešlo nevšimnout

 

Pyroterra – 9976

- akrobacie, oheň, bojové umění, působivá choreografie

 

Aleš Rozsýval – 9977

- kontroverzní iluzionista, při jehož vystoupení tuhne krev v žilách

 

Julia Maria Sakar – 9978

- zpěvačka z Curychu, která se rozhodla prorazit v zemi své matky

 

Cena SMS je 13,-Kč včetně DPH. Tuto službu zajišťuje MEDIA SUPPORT, s.r.o. Takto hlasovat se může ze SIM karet telefonních operátorů Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone.
Započítány jsou hlasy ze sítí všech tří operátorů zaslané až do okamžiku ukončení hlasování. Každý hlas je platný okamžikem doručení hlasovací SMS bez ohledu zda a kdy byla doručena odpověď. Odpovědi na došlé hlasy jsou zasílány pouze v síti mobilního operátora Telefónica O2.

 

V Praze dne 7. 10. 2010


Jana Kocová

tisková mluvčí Televize Prima

reklama