Cestovatel s Faktorem strachu

cool-green Foto: cool-greenFoto: All

Nový televizní bratříček Televize Prima uvedl na obrazovky s logem COOL dva nové pořady. Prvním z nich je reality show Faktor strachu a druhým seriál Cestovatel.

FAKTOR STRACHU

 

Mimořádně adrenalinová show, která se nejen v USA úspěšně vysílá už šestou sezonu. V každé epizodě šest odvážlivců plní 3 až 4 extrémní úkoly. Neúspěšní soutěžící jsou postupně vyřazeni a na vítěze, který překoná všechna šílená zadání, čeká zasloužená odměna ve výši 50 000 dolarů. Společně s účastníky soutěže můžete překonávat strach z výšek, z utopení i z nebezpečných zvířat a odporných brouků a housenek. Navíc budete svědky toho, co všechno jsou soutěžící schopni sníst.

 

Faktor strachu se vysílá od 2. 10. na Primě COOL od pondělí do pátku v 19.25 hod. Nabízí jedinečnou příležitost být při napínavém zdolávání až nepředstavitelných úkolů, do kterého se navíc pustili obyčejní lidé. 

 

 

CESTOVATEL

 

Seriál Vám nabízí příběh Dana Vassera, obyčejného novináře, který je jednoho dne zničehonic teleportován do jiné časové éry. Šokovaný hrdina postupně zjišťuje pravidla svého cestování: posouvat se může jen do minulosti a každá cesta má nějaký účel. Dan však přesuny nemůže ovlivnit. Během svého putování v čase se často setkává s obyčejnými lidmi, kteří časem ovlivní historii.

 

Cestovatel na Primě COOL je nový americký seriál, který vás od 5. 10. bude každé pondělí ve 20.15 hod. vtahovat s každým dalším dílem hlouběji do své strhující atmosféry. Dobře propracovaný scénář vám navíc nabídne i takové chuťovky, jako jsou mixy časových paralel a nadmíru originální dějové zvraty.

reklama