Články

Tým bojuje pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci Foto:
iPrima
Tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický ukázal divákům v sobotu fenomenální výkony a spoustu emocí. Podívejte se na celý díl online na Prima Play.
Martina Friedlová  Foto:
Články
Martina (30) si ve finále tak trochu sní, co si během týdne sama navařila. Nakonec si i popláče.
Primáček Foto:
iPrima
Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly čarodějnici upéct pavoukové palačinky a princovi zase vykrmit strašlivého draka? A zároveň budou asistovat Primáčkovi a jeho partě, jež znáte z dětského vysílání FTV Prima, při pomoci pohádkovým postavám.
Jeho slabostí jsou ženy a nevyřešená minulost s rodiči Foto:
Novinky
Kája se nenechá odradit, jeho otec umírá a vypadá to, že matka, která ho opustila před pětadvaceti lety, se pohybuje poblíž. Mladý vyšetřovatel bude mít s kolegy na stole dva případy, které spolu zdánlivě vůbec nesouvisí, ale jen na první pohled. Sledujte nový případ Mordparty už v neděli ve 20.15!
Zdeněk Gabriel  Foto:
Články
Kantýnský Zdeněk (59) pozve hosty na svou milovanou chalupu a Martině se udělá špatně.
Show Jana Krause 20.9.16 - Obrázek 5 Foto:
Novinky
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herecko-taneční pár Marie Doležalová a Marek Zelinka, kněz Zbigniew Czendlik a kreslíř Jonáš Ledecký. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 21. září ve 21.35 na Primě.
Mordparta vyšetřuje Foto:
Novinky
Mordpartu uvidíte už tuto neděli s premiérovým dílem Nevěra. Ve 20.15 na Primě budete sledovat další příběhy vyšetřovatelů a poznávat je do morků kostí. O co jste přišli v minulých dílech? Podívejte se na krátký sestřih.
Mordparta (5) - Naďa odhalila něco o matce Káji Foto:
Novinky
Nedělní premiéra dalšího dílu Mordparty s názvem Nevěra dovolí Kájovi dále pátrat po stopách své matky. Naďa zjistila zajímavé informace o minulosti ženy, která vyšetřovatele nikdy nevychovala. Co jí donutilo emigrovat? Podívejte se na exkluzivní video.
Mordparta (5) - Barbora přišla s nabídkou Foto:
Novinky
Co uvidíte v 5. dílu Mordparty s názvem Nevěra? Kromě kriminálního případu, zjistíte, že Pavlova ex Barbora se nechce tak rychle vzdát. Pavla kvůli vyšinuté Barboře opustila Vendy. Teď Barbora přichází s nabídkou.
Marie Vaculíková Foto:
Články
Marie (43) chce vyhrát, ale vlastní jídlo si sama nesmyslně shazuje a kritizuje.
Ninjago Foto:
06:55 07:40
64%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
Stanice právě nevysílá
Stanice právě nevysílá
DNES V TVNoc v muzeu 2 Foto:
20.15
DNES V TVPoslední skotský král Foto:
22.25
Stanice právě nevysílá

reklama