Články

Kachličkáři 1 Foto:
iPrima
Ať už chceme, nebo ne, sem tam musíme v bytech a domech, kde žijeme, sáhnout po různých opravách a úpravách. Jednou je třeba vymalovat, jindy něco zazdít, potom naopak vybourat nebo kachličkovat.
Robert Přiklopil Foto:
Články
Zedník, řezník a tesař Robert (37) má obrovskou motivaci, výhrou by rád potěšit svou velkou rodinu.
Tým vydělal peníze vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko Foto:
iPrima
Pevnost Boyard je nejen napínavá adrenalinová soutěž, ale také pořad, který hodně pomáhá. Za šest dílů zatím získal pro různé charitativní projekty více než 1 300 000 Kč. V březnu vás čekají nové hvězdné týmy, ostřílený moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura pokračuje Jan Rosák.
Železná srdce - Obrázek 2 Foto:
Novinky
Snímek „Čtyři v tanku a Pitt“ jednoznačně boří zažité klišé o tankistech jako o dobromyslných vyvoněných chlapících. Jeden z nejsyrovějších filmů z druhé světové války za několik dekád vás přikove k obrazovce a už nepustí.
Emília Vašáryová, Vladimír 518 a Klára Vodičková Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Emília Vašáryová, zpěvák Vladimír 518 a kočičí psycholožka Klára Vodičková. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. února ve 21.35 na Primě.
Alkoholička 1 Foto:
iPrima
Květoslava kdysi byla milující matkou, skvělou babičkou a uznávanou učitelkou. Před dvěma lety se dozvěděla hrozivou informaci o svém zdravotním stavu a situaci psychicky nezvládla.
Trans - Obrázek 8 Foto:
Novinky
Intriky pomocí hypnózy, vkusná nahota reprezentovaná pečlivě vyholenou hlavní hrdinkou a jejími pěknými prsy, středně násilí (ustřelená hlava, strhávání nehtů, trocha mlácení), spousta wow momentů a vražedné tempo. Co víc si od pátečního thrilleru přát?
Dana Petrová Foto:
Články
Důchodkyně Dana (62) si už od pondělka moc nesedne s Olgou, která jí oplatí pondělní rýpání.
Držgrešle 1 Foto:
iPrima
S držgrešlí, kterému kvůli penězům ze dne na den doslova přeskočí, se nežije snadno. Leona se rozhodla, že tento problém bude řešit radikálně – rozvodem.
Divočina - Obrázek 9 Foto:
Novinky
Divočina je jedním z těch filmů, ke kterým si sednete a na dvě hodiny zapomenete na všechno kolem sebe. Nejlepší je na něm ale výkon Reese Witherspoon, který převyšuje mnohé. Dokonce i to nekonečné převýšení, které musela v průběhu cesty divočinou překonat ona. Dívejte se v pátek ve 21.35 na Primě.
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
Bylo, nebylo Foto:
10:55 11:55
67%
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVMoje druhá láska Foto:
20.15
DNES V TVLegendy z Dogtownu Foto:
22.20
11:30 12:30
8%

reklama